GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-09-2021 10:39   Güncelleme : 01-09-2021 12:31

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Aslen Esentepe Mahallesinden olup, ilçemiz Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden merhum Enver Akan’ın eşi, Şemsi, Necmi, Kemalettin Akan’ın annesi, Nurettin ve Fehmi Akan’ın yengesi, Suat Kenaroğlu’nun kayınvalidesi, Burak, Melih, Semih, Furkan ve Salih Akan’ın babaannesi, Talha Kenaroğlu’nun anneannesi, Ferhan, Fatih, Cemil ve Celal Güler’in teyzesi, Nebiye Akan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11.00‘da Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Suat Kenaroğlu (Damadı) 0 533 527 03 44

VEFAT

Başpınar Mahallesinden merhum hacı Özkan Alandilek’in eşi, merhum Yusuf Bağdatlı’nın (Yemenici) kızı, Yusuf, İbrahim, Hacer ve Pelin Alandilek’in annesi, Arif Özkurt ve Yalçın Yılmaz’ın kayınvalidesi, Berat Özkurt ve Batın Yılmaz’ın anneannesi, Yılmaz ve Mehmet Türedi’nin teyzesinin kızı, Kemal Aslan’ın teyzesi, Mustafa ve Ali Şahinoğlu’nun yengesi, Tekel'den emekli Mediha Alandilek vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11.30‘da Başpınar Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yusuf Alandilek (Oğlu) 0 538 260 13 01

VEFAT

Çamlıca Mahallesinden Şemsettin Duran’ın eşi, Sadullah, Mümin ve Kenan Duran’ın annesi, vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çamlıca Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Çamlıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kenan Duran (Oğlu) 0 546 267 54 61