GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-09-2021 10:28   Güncelleme : 03-09-2021 15:26

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Kazımiye Mahallesinden Duygu, Dursun ve Turgut Sakin’in babaları Tekelden emekli Sait Sakin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma Namazına müteakiben Kazımiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Dursun Sakin (Oğlu) 0 537 294 19 98

VEFAT

Yeni Mahalleden Tosyalı Mehmet Karagözlü’nün damadı, Hasan ve Hüseyin Karagözlü‘nün enişteleri, Erhan ve Orhan Karagözlü’nün babaları, Mükerrem Karagözlü‘nün eşi, Osman Akboyun’un dünürü, Ali İhsan Karagözlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Orhan Karagözlü (Oğlu) 0 532 506 50 77

VEFAT

Güldibi Mahallesinden merhum Terzi Yusuf'un torunu, merhum Burhan Taşkın'ın oğlu, merhum Ferhan ve Yücel Taşkın’ın yeğeni, Muhammet Taşkın'ın amcasının oğlu, Nejla, Zehra, Firdevs ve Tuğba Taşkın'ın abileri Yusuf Taşkın vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 18.00'da Mahmutbey Mahallesi Osman Yılmaz Caddesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazına müteakip Hendek Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Halit Odacı (Abisi) 0 533 212 95 90

VEFAT

Çağlayan Mahallesinden merhum Kemal Esen'in oğlu, merhum Cemal Bedel’in damadı, merhum Tacettin ve Ergin Esen’in kardeşi, Murat ve Yusuf Esen’in babası, Murat, Emrah ve Melih Esen’in amcası, Ercan ve Süleyman Kırış'ın dayısı, İsmail Kırış’ın eniştesi, Çağlayan Mahalle Muhtarı Muharrem Bedel ve Kadri Bedel’in eniştesi, İsmail ve Muharrem Barurutçu’nun teyzesinin oğlu, Ferhat Sözlü'nün damadı, Kamil Esen vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çağlayan Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Murat Esen (Oğlu) 0 530 771 60 54

Yusuf Esen (Oğlu) 0 545 554 41 55