SPOR
Giriş Tarihi : 08-09-2021 10:37   Güncelleme : 08-09-2021 10:37

AFRA BALKAN ŞAMPİYONU

Kickboks’ta milli gururumuz Sakarya’nın altın kızı Avrupa Şampiyonu sporcumuz Afra Adıyaman Makedonya’da düzenlenen Balkan Şampiyonasında ev sahibi sporcuyu ilk raund da sayı ile nakavt ederek Balkan Şampiyonu oldu.

AFRA BALKAN ŞAMPİYONU

Başarılı sporcu aynı zamanda Makedonya yolculuğu öncesi Bursa ilinde düzenlenen iller arası Muay Thai Şampiyonasında 3 maçını da nakavt ile kazanarak şampiyon olmuştu. Başarılı antrenörü Serkan Yılmazer sporcuları Sakarya iline, büyükler de ikincilik gençlerde üçüncülük kupası getirdi ve toplamda 12 madalya 2 kupa ile turnuvalarda fırtına gibi esmeye devam ediyor.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy da şampiyon sporcuları ve antrenörünü makamında misafir ederek tebriklerini iletti ve başarılarının devamını diledi.

Serkan Yılmazer yaptığı açıklamada, “Koyduğumuz hedefleri bir bir gerçekleştiriyoruz ve bizim en büyük hedefimiz Olimpiyat Şampiyonluğu inşallah sakaryamıza ülkemize olimpiyatlarda en iyi şekilde temsil etmek ve madalya getirmek için durmaksızın çalışmalarımıza devam edeceğiz, bizden desteklerini asla esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Arif Özsoy’a şahsım ve sporcularım adına teşekkür ederim.”dedi.