GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-09-2021 17:03   Güncelleme : 13-09-2021 17:03

Adafinans Sigorta Performans Ödülleri sahipleriyle buluştu

Geçtiğimiz günlerde bütün ekibiyle Kapadokya gezisine çıkarak çalışanlarına güzel anlar yaşatan Adafinans Sigorta; Kapadokya Ramada Otel’de düzenlenen bir ödül töreniyle 2020-2021 yılı Performans Ödüllerini sahiplerine teslim etti.

Adafinans Sigorta Performans Ödülleri sahipleriyle buluştu

Bu ekipte herkes gönüllerin şampiyonu

Adafinans Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Ulusal tarafından tüm ekibin “gönüllerin şampiyonu” olarak ifade edildiği ödül töreninde zorlu bir değerlendirmenin ardından şirketin gelişmesine en çok katkı sağlayan ilk 3 kişiye ödül verildi. 1.’inci olan İrem Nur Çetin’in ardından, 2.’inciliği elde eden Yağmur Kocabıyık ve 3.’üncü Kıymet Güneş’e plaketlerini Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Ulusal takdim etti. Tüm çalışanlara gösterdikleri üstün başarıdan dolayı ise; Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Ulusal’ ın eşi Sinem Ulusal ve Adafinans sigorta Genel Müdürü Betül Günay tarafından Başarı Plaketleri ve hediye çeki verildi.

“İş ahlakımızı taklit etmeleri mümkün değil”

Sakarya’da 17 yıldır hizmet vererek tecrübesi ve verdiği güvenle rakiplerine fark atan Adafinans Sigorta 2021-2022 yılı performans ödülleri için daha büyük bir organizasyon ile hazırlanıyor.

Adafinans Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Ulusal 20.’nci yıllarına özel tüm Sakarya’da ses getirecek çalışmalarının olduğunu dile getirerek şu ifadelere yer verdi; “Ödül, hedef, başarı sistemi tamamen reel bir ortamda matematiksel bir zekayla hesaplanarak şeffaf bir biçimde tarafımızdan takip ediliyor. Enerjisi yüksek, vizyonu her zaman rakiplerinden farklı, vizyonunu uygulayacak bir misyonla çalışan iyi bir ekibiz. Tabi bunlar da beraberinde taklitçiliği getiriyor. Aynı logo ve isimle bizi taklit etmeye çalışanlar dahi var. Bizim kullandığımız teknolojiden tutun konsepte kadar bir taklit söz konusu, Her şeyimizi taklit edebilirler ama, asla iş ahlakımızı taklit etmeleri mümkün değil. Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz  inançlarımız üzerine yaptığımız ticaret. Rakiplerimize her zaman saygı duyuyoruz ancak taklitçilere karşıyız. Özgün olmalarını tavsiye ediyoruz”