GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-09-2021 10:22   Güncelleme : 16-09-2021 12:35

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Aslen Başpınar Mahallesi Tepecik Sokaktan olup, İzmit’te ikamet eden merhum Yusuf Aydınlar’ın torunu, Hasan ve Güler Aydınların oğlu, Hüseyin, Ali, Abdullah Aydınlar, Hatice Öziskender ve Melek Konuk’un yeğenleri, Barış Aydınlar’ın ağabeyi, Umay Aydınların babası Yusuf Özgür Aydınlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün İzmit Fevziye Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip İzmit Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hasan Tahsin Aydınlar (Babası) 0 532 487 15 62

VEFAT

Sümbüllü Mahallesinden merhum Ahmet Yıldız’ın eşi, Şahin ve Şenol Yıldız’ın annesi Münire Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sümbüllü Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Şenol Yıldız (Oğlu) 0 532 061 72 53

VEFAT

Aslen Lütfiyeköşk Mahallesinden olup, Mahmutbey Mahallesinde ikamet eden merhum Ömer Kılıçal’ın oğlu, merhum Halit Kılıçal’ın kardeşi, Ahmet, Ekrem, Osman, Eyüp, Adem ve Resul Kılıçal’ın amcası, Metin ve Çetin Akay’ın dayısı, Cemil Yılkın’ın eniştesi, Cengiz İn'in bacanağı, Ömer Kılıçal’ın babası Davut Kılıçal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip Lütfiyeköşk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ahmet Kılıçal (Yeğeni) 0 539 386 13 30

Osman Kılıçal (Yeğeni) 0 530 465 07 65

VEFAT

Kemaliye Mahallesinden merhum Kamil Üstüncan’ın eşi, Recep ve Ali Üstüncan’ın annesi, Hasan Demirel ve Necati Bulca’nın kayınvalidesi, İbrahim ve Şuayip Üstüncan’ın yengesi, Birol Tomarca’nın teyzesi, Nebi ve Onur Üstüncan’ın babaannesi, Okan, Emre Demirel ve Ahmet Bulca’nın anneannesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 12.15’de Kemaliye Mahallesi hanesinden alınarak Büyük Cami’ye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Onur Üstüncan (Torunu) 0 544 394 88 99