GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-06-2020 10:45   Güncelleme : 13-06-2020 10:45

Halkın Geleceği Bizde...

İl Başkanı Serbes ve ekibi Hendek ilçe teşkilatını ziyaret ederek yapılan teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi aldı. İl başkanı Ender Serbes'e Hendek ziyaretinde, İlçe başkanı Musa Akıcı, il başkan yardımcısı Ayhan Güler, koordinatör Fatih Sunman ve partililer eşlik etti.

Halkın Geleceği Bizde...

Gelecek Partisi Sakarya İl Teşkilatı, Hendek İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. İl Başkanı Serbes ve ekibi Hendek ilçe teşkilatını ziyaret ederek yapılan teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi aldı. İl başkanı Ender Serbes'e Hendek ziyaretinde, İlçe başkanı Musa Akıcı, il başkan yardımcısı Ayhan Güler, koordinatör Fatih Sunman ve partililer eşlik etti.

BAŞKAN SERBES, "HENDEK'E GÜVENİYORUZ" DEDİ.

İl başkanı Ender Serbes, " Hendek teşkilatımız bizim göz bebeğimiz. Hendek teşkilatımıza nazar değmesin, çok güzel çalışıyorlar. Hendek'te yapılan teşkilat çalışmaları, Gelecek Partisini Hendek'te söz sahibi yaptı. Hendek ilçe teşkilatımız teşkilatlanma çalışmalarını bitirdikten sonra, daha güçlü siyasi çalışmalar yapacaktır. İlçe başkanımız Musa Akıcı'nın Hendek halkının sorunlarıyla ilgili basına yaptığı açıklamalar, Sakarya kamuoyunda çok etkili oldu. Hendek halkına içirilen pis kokulu su ile ilgili SASKİ hakkında yapılan basın açıklaması, Gelecek Partisinin Sakarya siyasetindeki varlığını hissettirdi. Biz başkanımız Musa Akıcı ve arkadaşlarına güveniyoruz." Diye açıklama yaptı.

BAŞKAN AKICI, " KOLTUKLARDA OTURMAYA DEĞİL, HALKLA KUCAKLAŞMAYA GELDİK" DEDİ.

İlçe başkanı Musa Akıcı ziyaretin sonunda kısa bir konuşma yaparak, il başkanı Ender serbes'e teşekkür etti. Başkan Musa Akıcı, " İl başkanımız Ender Serbes'e Hendek teşkilatıyla ilgili güzel düşünceleri için teşekkür ederim. Hendek'te teşkilatlanma çalışmalarımızda sona geliyoruz. Allah'ın izniyle yapacağımız ilçe kongresine kadar, teşkilatlanma çalışmalarımızı bitireceğiz. Hendek'te uyum içinde çalışabilecek, heyecan ve enerji dolu bir yönetim oluşturduk. Kadın kolları ve gençlik kollarını oluşturuyoruz. 91 mahallemizde üye çalışmalarına başladık. Teşkilatlanma çalışmaları yaparken, Hendek halkınında sorunlarını takip ediyoruz. Gelecek Partisi, halkın sorunlarını gündeme taşıyarak, çözümü için politikalar üretecektir. Biz, koltuklarda oturmaya değil, halk için çalışmaya geldik. 85 bini aşan, gelişen, büyüyen Hendek için, taşın altına sadece elimizi değil, gövdemizi sokacağımızdan Hendek halkının şüphesi olmasın" Diye konuştu.

İL BAŞKAN YARDIMCISI GÜLER, " GELECEK PARTİSİNİN YILDIZI PARLIYOR" DEDİ.

Hendek'i il yönetiminde temsil eden Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcısı Ayhan Güler, toplantı sonunda kısa bir konuşma yaptı. İl başkan yardımcısı Güler; " Hendek'te yapılan çalışmaları yakından takip ediyorum.İlçe başkanımız sayın Musa Akıcı ve yönetimi, büyük bir özveriyle çalışıyor. Partimiz her gün açık. Partimize üye olmak için gelen vatandaşlarımızın sayısı her geçen gün artıyor. Bu durum beni çok mutlu ediyor. Neredeyse arkadaşlarımız partimizi 24 saat açık tutacaklar.Göreve geldikten sonra yaptıkları çalışmalarla Hendek siyasetinin yönünü değiştiren Gelecek Partisi Hendek İlçe Teşkilatını tebrik ediyorum.Gelecek Partisinin yıldızı Hendek'te parlıyor" Diye konuştu.