GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-06-2020 21:34   Güncelleme : 13-06-2020 23:02

Yürütme Kurulu Kurucu Üyesi Sağıroğlu ilçe teşkilatını ziyaret etti

Gelecek Partisi Yürütme Kurulu Kurucu Üyesi Nuray Sağıroğlu ve beraberindeki heyet, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle tanışma ziyareti kapsamında Hendek ilçe teşkilatındaydı.

Yürütme Kurulu Kurucu Üyesi Sağıroğlu ilçe teşkilatını ziyaret etti

Gelecek Partisi Yürütme Kurulu Kurucu Üyesi Nuray Sağıroğlu ve beraberindeki heyet, Hendek ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Siyasi hayatına Ak Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı olarak başlayan daha sonra 7. sıra milletvekili adayı olan Nuray Sağıroğlu, Gelecek Partisi'nin kurulmasıyla partiye geçmiş, Ayhan Sefer Üstün'den sonra Sakarya'da 2. önemli isim olarak dikkat çekmişti.

Hendek İlçe Teşkilatına tanışma ziyaretinde bulunan Nuray Sağıroğlu ve beraberinde Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay ve Kadın Kolları İl Başkanı Nagihan Özmen'i Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı karşıladı.

Akıcı'nın açılış konuşmasının ardından söz alan Sağıroğlu, kendini partililere tanıtarak partinin kurulma amacı hakkında bilgiler verdi ve bugünlere nasıl gelindiğine dair önemli açıklamalarda bulundu. Nuray Sağıroğlu, "Aramızda öyle bir isim var ki; onun hakkını nasıl ödeyeceğiz diyerek konuyu Fatih Sunman'a getirdi." Sağıroğlu, "Partinin kuruluşundan itibaren Fatih Sunman'la beraber çalışıyoruz. Biz bu yola Fatih Sunman'la birlikte çıktık. Sakarya'da partimizin yaygınlaşmasında kendisinin katkısı çok büyük. Bundan sonra da beraber aynı yolda yürümeye devam edeceğiz. Çalışmalarımız aralıksız olarak sürecek, Gelecek Partisi ile Sakarya kendine gelecek. Ben buna yürekten inanıyorum herkeste buna inansın." Dedi.

Konuşmasının devamında Sağıroğlu, Gelecek Partisine nasıl geçtiği hakkında bilgiler verirken, "Biz gördüğümüz yanlışlar üzerine mahallemizden ayrıldık mahallede kalanlara başarılar diliyoruz. Herkesin yolu, bahtı açık olsun" dedi.

Sağıroğlu ayrıca bir benzetme yaparak "Bizim partimizi ben Aşure'ye benzetiyorum. Her kesimden insanlarımız, partililerimiz, gönüldaşlarımız var. Nasıl ki; Aşurenin malzemesi fasulye, kuru incir, pirinç, kayısı gibi birbirine uzak malzemeden oluşup biz insanların damak tadında muhteşem bir tat oluşturuyorsa, bizlerde aşurede ki malzemeler gibi her kesimden insanımızla bir araya gelip halkımızın teveccüğünü kazanmak, insanımızın gönlünde yer bulmak için her zaman çalışacağız" dedi.

Sonrasında söz alan İl Başkan Yardımcısı Ayhan Güler ise yıllardır siyasetin içinde olduğunu, bir çok siyasi partide önemli görevlerde bulunduğunu, sevdiği dostlarının yoğun ısrar ve talepleri doğrultusunda siyasete girmeyi düşünmediğini ancak ahde vefa göstererek, Allah için Hak için Gelecek Partisinde olması gerektiğini ve bu doğrultuda aşkla şevkle kurulmuş bir oluşumda hizmet etmenin herkese nasip olmayağını söylerek "Bu teklifi kabul ettim. Bu kadar güzel insanları bir arada görmem beni kamçıladı bu yüzden de gelecekli oldum" dedi.

Son alarak söz alan partinin Genel Koordinatörü Fatih Sunman ise "Çok iyi bir yönetim kurulu oluşturduk. Bütün arkadaşlarım canla başla çalışıyor. Ben inanıyorum ki 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde herkesin saygı duyduğu bir adayla Hendek'te 1. parti olacağız ve Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanacağız diyerek, Hendek Belediyesine Gelecek Partisi bayrağını asacağız" dedi.