GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-09-2021 11:18   Güncelleme : 21-09-2021 15:08

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Aslen Beylice Mahallesinden olup, İzmit'te ikamet eden merhum Şahan Çevik’in (Cırpa) kızı, Sercan ve Nadide Başkan ve Gülşah Tunç’un annesi, Nuran Arıkan, Günay Narin ve İlhan Çevik’in kız kardeşi, Kenan, Narin ve Duygu Bademli’nin teyzesi, Şahan ve Şahin Çevik’in halası, Güngör Çevik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesi Osman Yılmaz Caddesindeki hanesinden alınarak Yeni Cami'ye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip Beylice Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Sercan Başkan (Oğlu) 0 532 053 93 41

VEFAT

Başpınar Mahallesinden merhum Mehmet Kundakçıoğlu’nun kızı, merhum Nimet, Harun, merhum Davut, Kıymet Emil ve Süleyman Kundakçıoğlu’nun kardeşi, Necati Emil’in baldızı, Mehmet, Hasan ve Şevket Kundakçıoğlu’nun halası, Ahmet Emil’in teyzesi, Ziynet Kundakçıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Şevket Kundakçıoğlu (Yeğeni) 0 533 440 30 69

Süleyman Kundakçıoğlu (Ağabeyi) 0 538 978 89 01

VEFAT

Aslen Ağrı’lı olup, İlçemiz Yeni Mahallede ikamet eden Şahin Eral’ın torunu, Ertaş Eral’ın oğlu, İlçemiz Esnaflarından Selçuk Eral’ın yeğeni, Ömer Vesim Eral vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Selçuk Eral (Amcası) 0 532 367 80 36