GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-06-2020 22:16   Güncelleme : 14-06-2020 22:33

D-100 KARAYOLUNDA AKIL ALMAZ OLAY...

Seyir halinde olan bir sürücü kendi telefonuyla bu tehlikeli yolculuğu kameraya çekerek, Hendek Gerçek Habere gönderdi. Videoyu çeken sürücü, D-100 Karayolun da kameralar mevcut. Bugün Saat 14:50'de başlayan bu motosikletli kabusu, Akova mevkine kadar sürdü. Yetkililer kameraları izleyerek, trafik güvenliğini tehlikeye sokan bu 2 motorcuya hak ettikleri cezayı vermelidir. Eğer, bu cezalar verilmezse, bunların sayısı artar ve kazalar çoğalır, dedi.

D-100 KARAYOLUNDA AKIL ALMAZ OLAY...

Gençlerin D-100 Karayolunda motorla ölüm oyunu!

İki genç kullandıkları motosikletlerle, D-100 Karayolunda seyir halindeki araç sürücülerini korkuttular. Sürücüler, trafik kurallarına uymayan gençlerin kullandıkları motosikletler yüzünden zor anlar yaşadılar. Sürücülerin yürekleri ağzına geldi.

Bugün saat 14:50 sularında D-100 Karayolunun çevreyolu mevkinden Adapazarı istikametine doğru seyir halinde olan araç sürücüleri, iki genç motosiklet sürücüsü yüzünden korkulu anlar yaşadılar. Hendek çevreyolu çıkışında başlayan tehlikeli dolu motorsiklet sürüşü D-100 Karayolu Akova mevkine kadar devam etti.

Videoyu çeken sürücü, yetkililere seslendi...

Seyir halinde olan bir sürücü kendi telefonuyla bu tehlikeli yolculuğu kameraya çekerek, Hendek Gerçek Habere gönderdi. Videoyu çeken sürücü, D-100 Karayolunda kameralar mevcut. Bugün Saat 14:50'de başlayan bu motosikletli kabusu, Akova mevkine kadar sürdü. Yetkililer kameraları izleyerek, trafik güvenliğini tehlikeye sokan bu 2 motorcuya hak ettikleri cezayı vermelidir. Eğer, bu cezalar verilmezse, bunların sayısı artar ve kazalar çoğalır, dedi.

Vatandaş videosunu çekip, bize gönderdi. Bizde haberimizi yaptık. Bundan sonrası yetkililer kaldı. Videoyu gönderen vatandaş, yetkililerin gerekli incelemeleri yapacağına ve gereken cezayı keseceğine inanıyor.