GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-09-2021 10:41   Güncelleme : 25-09-2021 13:07

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Şevketiye Mahallesinden Kamil Yelkenci’nin (Mahir oğlu) torunu, merhum Süleyman Yelkenci’nin oğlu, Emre Yelkenci’nin kardeşi, Yasin ve Mahir Yelkenci’nin amcasının oğlu, Yunus Yelkenci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şevketiye Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Şevketiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Emre Yelkenci (Ağabeyi) 0 539 828 16 90

VEFAT

Turanlar Mahallesinden merhum Saadettin Balaban’ın oğlu, merhum Erol ve Erdal Balaban’ın kardeşi, Koray ve Oktay Balaban’ın ağabeyi, merhum Okan Balaban’ın amcası, Fatih Çıbık ve Umut Holat’ın kayınpederi, Gökhan, Özkan ve İslam Balaban’ın amcası, Furkan Balaban’ın babası, Yılmaz Balaban vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Furkan Balaban (Oğlu) 0 539 922 34 65

VEFAT

Aslen Bıçkıatik Mahallesinden olup, Kemaliye Mahallesinde ikamet eden Yunus Çoşkun’un oğlu, Mehmet ve Kemal Çoşkun’un ağabeyi, Fahrettin Çoşkun’un amcası, Murat Cesur’un dedesi, Sevim Cesur ve Ali Çoşkun’un babası, Ahmet Çoşkun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Murat Cesur (Torunu) 0 532 580 67 58

VEFAT

Karatoprak Mahallesinden merhum İbrahim Alkaş’ın (Sakaoğlu) eşi, Mehmet, Ferruh ve Ömer Alkaş’ın annesi, Asiye Alkaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karatoprak Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Karatoprak Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mehmet Alkaş (Oğlu) 0 533 761 44 54

VEFAT

Aslen Pazarcık Köyünden olup, İlçemiz Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Mehmet Kaplan’ın oğlu, Kamuran ve Rıdvan Kaplan’ın babası, Kadir Kaplan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Mahallesi Eseler Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Pazarcık Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kamuran Kaplan (Oğlu) 0 537 655 29 72