SPOR
Giriş Tarihi : 27-09-2021 06:58   Güncelleme : 27-09-2021 07:30

Avcıl, üniversiteye başlayacak ve devam edeceklere başarılar diledi

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcusu; Kickboks, Muay Thai ve Boks branşlarında Hendek'imizin markası Özgenur Avcıl, Üniversite eğitim hayatına yeni başlayacak ve devam edecek öğrenci arkadaşlarına başarılar diledi.

Avcıl, üniversiteye başlayacak ve devam edeceklere başarılar diledi

Kendisi de Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi olan şampiyon sporcumuz Avcıl, Covid-19 Koronavirüs Pandemisinden dolayı eğitim, öğretimde çok geride kalındığını ve bir hayli zor bir süreçten geçildiğini belirterek, umarım Pandemi aşıyla ve sosyal mesafeye dikkat edilemesiyle beraber biter diyerek, aşı olmayan herkesi ve öğrenci arkadaşlarını da aşı olmaya davet etti. Bu Pandemi sürecinde okulunu, hocalarını çok özlediğini de belirtti.

Profesyonel Kick Boks ve Muay Thai sporunda Hendek'imizin markası haline gelmiş olan şampiyon sporcumuz, geçirmiş olduğu ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatı ve sonrasında ki aşamalar hakkında da bilgi verdi.

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde, Ortopedi Doktoru Sayın Doç. Dr. Yalçın Turhan ve ekibi tarafından geçirmiş olduğu başarılı bir ameliyattan sonra, fizik tedavi sürecinin devam ettiğini ve en kısa zamanda aşığı olduğu ringlere tekrar geri döneceğini söyledi.

Avcıl ayrıca, bu süreçte kendisine destek veren, yardımcı olan bütün resmi makamlara, ve Hendek halkına teşekkür ederek, sözlerini noktaladı.