GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-09-2021 10:01   Güncelleme : 29-09-2021 12:11

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Aslen Yeşilvadi Mahallesinden olup, Adapazarı'nda ikamet eden merhum Mustafa Kavakçı’nın oğlu, Sabri, Fikri ve Necati Kavakçı'nın kardeşi, Faruk Kavakçı'nın babası, Cevdet Kavakçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Adapazarı Yıldırım Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Fatih Kavakçı (Oğlu) 0 533 225 34 82

VEFAT

Aslen Trabzon'lu olup, Zonguldak’ta ikamet eden Hilmi Aydın’ın eşi, Nedim Aydın’ın yeğeni, Nihat, Tuncay, Oktay ve İhsan Aydın’ın yengesi, Müzeyyen Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Oktay Aydın (Yeğeni) 0 533 768 88 99

VEFAT

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden merhum Hüseyin Demirel’in oğlu, Halit Demirel’in amcasının oğlu, Samet ve Serhat Demirel’in babası, Cemil Demirel’in amcası, Muzaffer ve Cavit Acıbal’ın dayısı, Ferhat Bilgiç ve Davut Öget’in kayınpederi, Tek'ten emekli Ahmet Demirel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Samet Demirel (Oğlu) 0 532 714 44 81

VEFAT

Aslen Hicriye Mahallesinden olup, Dereboğazı Mahallesinde ikamet eden merhum Muhammet Gökçe’nin (Karahafızların) oğlu, merhum Sabri Kamış’ın damadı, Ahmet Gökçe’nin kardeşi, Necdet ve Reşat Gökçe’nin amcası, Zafer Yüksek’in dayısı, Vecdi, Mehmet Gökçe ve Hava Eşme’nin babası, Fatih ve Berkhan Eşme’nin dedesi, Mesut Eşme’nin kayınpederi, Muzaffer Gökçe vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 12.00’da Dereboğazı Mahallesindeki hanesinden alınrak Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığında saat: 13.00’da kılınacak cenaze namazının ardından Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mesut Eşme (Damadı) 0 544 904 91 24