GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-10-2021 10:01   Güncelleme : 02-10-2021 10:01

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Köprübaşı Mahallesinden ilçemiz esnaflarından merhum Ali Rıza Albayrak’ın gelini, Lokman, merhum Sadık ve Adnan Albayrak’ın yengesi, Muhammet Emin Albayrak’ın annesi, Abdülkadir Kalankan, Eşref Yılmaz, İsmail Dedecan ve Ali Kemal Sofu’nun kayınvalidesi, İsmail Albayrak’ın eşi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11.00‘da Köprübaşı Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına ve acılı ailesine başsağlığı dileriz.

Muhammet Emin Albayrak (Oğlu) 0 530 762 11 22

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden merhum Kereca Hüseyin Çetinkaya’nın oğlu, merhum Mehmet ve Osman Çetinkaya’nın amcasının oğlu, Mehmet Sütlü’nün damadı, Hüseyin Sütlü’nün kayınbiraderi, Murat ve Ahmet Sütlü’nün dayısı, Hüseyin ve Yusuf Alemdaroğlunun yeğeni, Selçuk Sunman’ın kayınpederi, Hüseyin Çetinkaya’nın babası, Keraca Hasan Çetinkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve acılı ailesine başsağlığı dileriz.

Murat Sütlü (Yeğeni) 0 532 241 18 75

VEFAT

Aslen Hicriye Mahallesinden olup, Mahmutbey Mahallesinde ikamet eden merhum Kazım  Lütfü Akayın’ın oğlu, merhum Sabri Akayın’ın kardeşi, Çetin ve Metin Akayın’ın amcaları, Kenan Çamur’un dayısı, Osman Kaplan’ın kayınpederi, Kadir ve Recep Kaplan’ın dedesi, Engin, Feride ve Fidan Akayın’ın babası Sait Akayın vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 12.00’da Mahmutbey Mahallesinde Ali Elmas Camii yanındaki hanesinde kılınacak cenaze namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve acılı ailesine başsağlığı dileriz.

Metin Akayın (Yeğeni) 0 532 574 28 65