GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-10-2021 09:45   Güncelleme : 08-10-2021 09:54

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Çamlıca Yeşiller Mahallesinden merhum Mustafa Dündar’ın oğlu, merhum Fahri Dündar’ın kardeşi, Muharrem Dündar’ın ağabeyi, Ali Menteş’in dünürü, Cengiz Menteş’in kayınpederi, Halil, Berber Vasfi ve Yakup Dündar’ın babası, Ahmet Dündar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çamlıca Mahallesi Camiinde kılınacak Cuma Namazına müteakip Çamlıca Yeşiller Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Berber Vasfi Dündar (Oğlu) 0 536 339 12 14

VEFAT

Yeni Mahalleden Avukat Cevher Bostancı’nın eşi, Bengü ve Burak Bostancı’nın annesi, Ferdi Üstüner’in kız kardeşi, Ceyda ve Cahit Üstüner’in halası, Taylan, Ata, Bostancı, Süleyman, Zerrin, Nergis, Hasan ve Şevket Kundakçı, Kemal Kahvecioğlu, Zişan ve Dilek Bostancı’nın yengesi, Ayşe Ferda Bostancı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalle Beştepeler Caddesi Arzu Bloklarındaki hanesinden saat: 12.00’da alınarak Büyük Camiye getirilecek kılınacak Cuma Namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Av. Cevher Bostancı (Eşi) 0 532 781 76 75

VEFAT

İlçemiz Aksu Mahallesinden olup, Beyköy Mahallesinde ikamet eden merhum İlyas Geçin’in eşi, merhum Hikmet, Selahattin, Ahmet ve Belediyemiz Personeli Metin Geçin’in annesi, Osman Güniken ve Süleyman Kara’nın kayınvalidesi, Fatma Geçin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Beyköy Mahallesi Camiinde kılınacak Cuma Namazına müteakip Beyköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Metin Geçin (Oğlu) 0 533 321 07 54