GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-10-2021 13:40   Güncelleme : 09-10-2021 13:40

HENDEK GENÇLİK DOĞA YÜRÜYÜŞÜNDE

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Hendek Gençlik Merkezi, Hendek İlçesine farklı illerden gelerek ilçedeki Eğitim Fakültesinde eğitim gören öğretmen adayı gençler ile doğa yürüşü gerçekleştirdi.

HENDEK GENÇLİK DOĞA YÜRÜYÜŞÜNDE

Hendek Eğitim Fakültesinde okuyan gençlere Hendek Gençlik Merkezi tanıtıldı. Gençlik Merkezi tanıtımın ardından Hendek-Akyazı İlçeleri sınırında bulunan, 19,37 hektar büyüklüğündeki Çiğdem Yaylası doğa yürüyüşü Gençlik Liderleri eşliğinde gerçekleştirildi.

Yayla Şenliklerinin yapıldığı alana gelene kadar doğanın eşsiz güzelliklerine hayran kalan gençler bol bol fotoğraf çekmeyi ihmal etmediler. Doğa yürüyüşü sonrasında gençler grup oyunları, halat çekme, yumurta ve çuval yarışları, spor aktiviteleri ile doyasıya eğlendiler.

Üniversiteli Gençler, “Sakarya’nın bir doğa harikası olduğunu bu tarz aktivitelerin biz gençler için çok önemli olduğunu ve tüm öğrenci arkadaşlarımızı Gençlik Merkezlerinde bizler için yapılan birbirinden farklı etkinliklere katılabilirler. Bizler çok memnun kaldık emeği geçen Hendek Gençlik Merkezi ekibine ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ettiler.”