GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-06-2020 09:59   Güncelleme : 19-06-2020 09:59

AK PARTİ, HENDEK'TE KONGREYE 19 EYLÜL 2020 GÜNÜ GİDİYOR...

Mart ayında yapılması planlanan 7. Olağan Ak Parti Hendek İlçe kongresi, İdlip'te yaşanan menfur saldırılar ve şehit haberleri yüzünden ertelenmişti. Daha sonra ortaya çıkan koronavirüs salgını nedeniyle 7. Olağan Ak Parti Hendek İlçe Kongresi tekrar ertelendi. Koronavirüs Tedbirleri kapsamında ertelenen 7. Olağan İlçe Kongresi için, yeni tarih verildi. İl başkanı Yunus Tever'in açıkladığı takvime göre, Ak Parti 7. Olağan Hendek İlçe Kongresi, 19 Eylül 2020 tarihinde yapılıyor.

AK PARTİ, HENDEK'TE KONGREYE 19 EYLÜL 2020 GÜNÜ GİDİYOR...

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever Şubat ayında, Hendek İlçe Teşkilatı İstişare toplantısına katılarak, Partililer ile bir araya gelmişdi.

Şubat ayında yapılan istişare toplantısında Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'e, Teşkilat Başkanı Erkut Aşoğlu, Yerel Yönetimler Başkanı Enver Tok ve Mali İşler Başkanı ve aynı zamanda Hendek İlçe Koordinatörü Fikret Kesim, eşlik etmişti.

Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Hendek İlçe Teşkilat Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları, önceki dönem İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eski Meclis üyeleri ve Partililer ile birebir görüşmüştü. Yapılan görüşmeler sonucunda yapılacak değerlendirmelerin Ak Parti Genel Merkezine iletileceği ve Kongreye tek adayla gidileceği açıklanmıştı.

BİR TÜRLÜ YAPILAMAYAN 7. OLAĞAN İLÇE KONGRESİNİN YENİ TARİHİ AÇIKLANDI...

Mart ayında yapılması planlanan 7. Olağan Ak Parti Hendek İlçe kongresi, İdlip'te yaşanan menfur saldırılar ve şehit haberleri yüzünden ertelenmişti.

Daha sonra ortaya çıkan koronavirüs salgını nedeniyle 7. Olağan Ak Parti Hendek İlçe Kongresi tekrar ertelendi.

Koronavirüs Tedbirleri kapsamında ertelenen 7. Olağan İlçe Kongresi için, yeni tarih verildi. İl başkanı Yunus Tever'in açıkladığı takvime göre, Ak Parti 7. Olağan Hendek İlçe Kongresi, 19 Eylül 2020 tarihinde yapılıyor.