GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-10-2021 17:06   Güncelleme : 20-10-2021 17:06

Organik ve yöresel ürünler YÖREX’de

Derin Irmak Restaurant ve Bungalov işletmesinin sahibi Alican Kovar Ve Şehrimizin tanınmış simalarından Zafer Balkaya, ‘’Burada Her şey Organik’’ işletmesinin sahibi olan Eşi Eda Balkaya’yı temsilen YÖREX Fuarına katıldı.

Organik ve yöresel ürünler YÖREX’de

Zafer Balkaya ve Alican Kovar, Bu yıl 11. kez 20-24 Ekim tarihleri arasında Antalya’da Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) tesisiyle düzenlenen yöresel ürünler fuarı YÖREX’e katıldı. ‘’Sizin oraların neyi meşhur’’ sloganıyla düzenlenen fuarda Sapanca’nın yöresel lezzetleri de yer aldı.

A’dan Z’ye Organik ürünler

Birçok katılımcının bulunduğu fuarda Şehrimizi temsilen katılan Alican Kovar ve Zafer Balkaya kurdukları stantta; Ceviz reçelinden Domates reçeline birçok farklı, fabrikasyon işlem geçirmemiş tamamen geleneksel ve doğal yöntemlerle hazırlanmış, tamamı el emeği ile üretilen organik ürünleri sergiledi. Üretiminde önceliğin her zaman kadın emeğinden ve kadın girişimcilerden yana kullanılan sağlıklı doğal ürünler 4 gün boyunca Antalya YÖREX Fuarında yer alacak.