SPOR
Giriş Tarihi : 27-10-2021 19:38   Güncelleme : 27-10-2021 21:58

ASKF Başkanı Zımba’dan Arifiye Belediye Başkanına özel teşekkür

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya şilt verdi.

ASKF Başkanı Zımba’dan Arifiye Belediye Başkanına özel teşekkür

Başkan Yaşar Zımba’ya Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri  Niyazi Aka, Yahya Berk, Ali Palas, Uğur Kobaş ve Karate Antrenörü Tayfun Kobaş eşlik etti.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada, "Pandemi döneminde liglere uzun sayılacak bir dönem ara verildi. Bu çok zorlu dönemde, dört belediye ve başkanı federasyonumuza destek oldu. Bunlar Adapazarı Belediyesi ve Başkanı Mutlu Işıksu, Akyazı Belediyesi ve Başkanı Bilal Soykan, Erenler Belediyesi ve Başkanı Fevzi Kılıç, Arifiye Belediyesi ve Başkanı İsmail Karakullukçu.

Bu dört belediye başkanı zorlu Pandemi döneminde ayakta durmamızı sağladılar. Bize can suyu olacak katkı sağladılar.

Onlara çok teşekkür ederim. Bizlere destek olan bu dört belediye başkanı, bizlerin gözünde ayrıcalıklı konuma geldiler. Bu teşekkür şiltleri ve ziyaretleri, aslında federasyonumuz başta olmak üzere, ilçelerinde spora ve futbol kulüplerine yaptıkları katkılar için.

Desteklerinden dolayı İsmail Karakullukçu Başkana şahsım, yönetim kurulum, Arifiye ilçesindeki kulüpler ve spor branşları adına teşekkür ediyorum." dedi.