GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-10-2021 11:17   Güncelleme : 30-10-2021 12:35

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Aslen Hendek'li olup, İzmit'te ikamet eden merhum İsmail Gülşah’ın kızı, merhum Mustafa İşeri’nin gelini, merhum Kaptan Rahim İşeri’nin eşi, Fatih, Mine ve Selçuk İşeri’nin anneleri, merhum Erdem, Erdinç, Turgut ve Sadi İşeri’nin yengeleri, Nuran İşeri vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Selçuk İşeri (Oğlu) 0 530 405 05 62

VEFAT

Aslen Dededüzü Köyünden olup, Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden Hacı Adil Güllü’nün eşi, Kazım Üren’in kızı, Kenan ve Kamil Üren’in ablaları, Nail, Erdoğan ve Sinan Güllü’nün anneleri, Kibriye Güllü vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip Kazımiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ergün Güllü (Yeğeni) 0 533 200 84 52

VEFAT

Sivritepe Mahallesinden merhum İzzet Açan’ın (Açanba) oğlu, merhum Atilla ve Yalçın Açan’ın (Açanba) babası, Nejdet Açan (Açanba) vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sivritepe Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Sivritepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yalçın Açan (Oğlu) 0 541 293 59 50