GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-11-2021 10:42   Güncelleme : 07-11-2021 11:09

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Aslen Muradiye Mahallesinden olup, Kemaliye Mahallesinde ikamet eden merhum Osman Çetinkaya’nın kızı, İsmail, Süleyman ve Hasan Çetinkaya’nın amcasının kızı, Bahattin Nalbant’ın kayınvalidesi, Duacan ve Naci Sütlü’nün anneleri, Fahri Sütlü’nün eşi, Fatma Sütlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11.00‘da hanesinde kılınacak cenaze namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Naci Sütlü (Oğlu) 0 532 311 28 24

Bahattin Nalbant (Damadı) 0 532 283 42 61

VEFAT

Aslen Süleymaniye Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden merhum Enver Kuzgun’un kızı, merhum Muzaffer Sefa’nın gelini, Mehmet Kuzgun’un ablası, Ferhat ve Suat Sefa’nın yengeleri, Behçet Mertkanlı’nın kayınvalidesi, Münevver Mertkanlı, Mihrinaz ve Sezai Sefa’nın anneleri, Orhan Sefa’nın eşi Gülsüm Sefa vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalle İmam Hatip Lisesi yanındaki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip Süleymaniye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Sezai Sefa (Oğlu) 0 533 384 89 42

VEFAT

Balıklı İhsaniye Mahallesinden merhum Muhammet Bayraklı’nın oğlu, merhum Şerefnaz Bayraklı’nın eşi, merhum Terzi Necati ve Cevdet Bayraklı’nın abileri, Recep, Mehmet, Cemal, Saim ve Muhammet Bayraklı’nın babaları, Hasan Kesici, Hakkı Pamuk ve Murat Alemdaroğlu’nun kayınpederleri, Kemal Bayraklı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Balıklı İhsaniye Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Balıklı İhsaniye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Recep Bayraklı (Oğlu) 0 533 917 63 31

VEFAT

Turanlar Mahallesinden Aytaç Kurkut’un babası, Turgut Sepetçioğlu, ve Engin Öztürk’ün kayınpederleri, Kadir ve Emre Kurkut’un dedeleri, Selahattin Kurkut vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 14.00‘da Turanlar Mahallesinde kılınacak cenaze namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Aytaç Korkut (Oğlu) 0 533 452 88 12