GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2021 10:09   Güncelleme : 09-11-2021 10:09

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Bayraktepe Mahallesinden merhum İsmail Kıt’ın oğlu, İbrahim ve Ali Kıt’ın ağabeyi, Ferhan Kıt’ın amcası, Ziyafettin Hafif ve Osman Saral’ın kayınbiraderi, Hüsnü ve Zeki Bayrakoğlu’nun eniştesi, Mücahit Akarsu, Özer Gültekin ve sağlık memuru Ercan Bulut’un kayınpederi, Yaşar Kıt vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11.30’da hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ercan Bulut (Damadı) 0 505 378 11 05

VEFAT

Pazarcık Köyünden Mehmet Koç’un babası, Muammer Uçar, Zekeriya Torunoğlu’nun kayınpederi, Ümit ve Emrah Uçar’ın dedesi, Selahattin Koç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Pazarcık Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mehmet Koç (Oğlu) 0 531 205 03 70

VEFAT

Aslen Süleymaniye Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden Yavuz ve Oğuzhan Selim’in babası, merhum Bekçi Hakkı Selim’in kardeşi, Adil Selim’in ağabeyi, Yusuf, Yakup, Ali Rıza ve Hasan Akdoğan’ın eniştesi, Mustafa, Enbiya, Adnan, Ahmet, Yusuf, Ali, Şenol, Birol, Nurullah ve Hamdullah Akçay’ın dayısı emekli Başkomiser, İsmail Selim vefat etmiştir. Cenazesi bugün Süleymaniye Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Süleymaniye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hamdullah Akçay (Yeğeni) 0 545 581 21 12