GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2021 11:06   Güncelleme : 09-11-2021 11:11

Nihat Bayraktar: Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü rahmetle anıyoruz

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83.'üncü yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Nihat Bayraktar: Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü rahmetle anıyoruz

Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu, askeri ve siyasi dehasıyla en olumsuz koşullarda umutların nasıl yeşertileceğini Türk Milletine gösteren, bizlere bu toprakları vatan kılarak hür ve bağımsız yaşamamızı sağlayan Mustafa Kemal ATATÜRK 57 yıllık ömrüne sığdırdığı büyük zaferler, devrimler ve eserlerle 83 yıl sonra bile Türk Milletine yol göstericisi olmaya devam etmektedir.

- 10 Kasım; Türk Milleti için büyük kurtarıcısını anma günü olduğu kadar, Cumhuriyetin değerlerini korumak ve emanetlerine sahip çıkma konusunda kararlılığını gösterme günüdür.

- 10 KASIM Türk Milletinin hüznünün sonsuzlaştığı günüdür.

ATATÜRK’ün bizlere bıraktığı en büyük miras olan Türkiye Cumhuriyetini, birlik ve beraberlik içinde sonsuza kadar korumak ve yaşatmak öncelikli görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin Kurucusu, ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü aramızdan ayrılışının 83.'üncü yılında rahmet, özlem ve minnetle anıyoruz.

Nihat BAYRAKTAR

CHP Hendek ilçe Başkanı