SPOR
Giriş Tarihi : 10-11-2021 15:19   Güncelleme : 10-11-2021 15:19

TGF Başkanı Şeref Eroğlu'na ilk ziyaret Kavakçı'dan

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara'da gerçekleşen TGF'nin 5. Olağan Genel ve Mali Kurulunda yeni başkan seçilen Avrupa ve Dünya Şampiyonu, Olimpiyat ikincisi Şeref Eroğlu'na ilk ziyaret Başpehlivan Mahmut Kavakçı tarafından yapıldı.

TGF Başkanı Şeref Eroğlu'na ilk ziyaret Kavakçı'dan

TGF'nin 5. Olağan Genel ve Mali Kurulunda yeni başkan seçilen Avrupa ve Dünya Şampiyonu, Olimpiyat ikincisi Şeref Eroğlu'na ilk ziyaret Başpehlivan Mahmut Kavakçı tarafından yapıldı.

TGF'nin Ankara'da bulunan merkezinde dün devir teslim töreni yapıldı. Eski Başkan Musa Aydın, görevi yeni seçilen Şeref Eroğlu'na devretti. Devir teslim töreni sorasında yeni başkan Şeref Eroğlu'na ilk ziyaret Hendek'li Başpehlivanlardan Mahmut Kavakçı'dan tarafından yapıldı. Kavakçı'ya, yeni Başkan Eroğlu'nun yönetim listesinde bulunan 2 altın kemerli Efsane Başpehlivan Ahmet Taşçı ve eski yağlı güreş yürütme kurulu başkanlığı görevinde bulunmuş, şimdi de aynı listede olan Fezair Tatlıdil eşlik etti.

Kavakçı ziyaretle ilgili olarak, "Yeni seçilen TGF Başkanımız Sayın Şeref Eroğlu'nu tebrik etmek üzere buraya ziyarete geldik. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongreye de gitmiştim. 2 aday bizim değerimizdir. Kim kazanırsa kazansın sonuçta kazanan Ata sporumuz güreş kazanacaktı, nitekim de öyle oldu. Yeni Başkanımız Şeref Eroğlu'nu tebrik ediyor, görevinde üstün başarılar diliyorum. Allah mahcup etmesin." dileklerinde bulundu.