SPOR
Giriş Tarihi : 11-11-2021 17:49   Güncelleme : 12-11-2021 13:41

ASKF'DEN DUYURU: HAFTALIK MAÇ PROGRAMI

HAFTALIK MAÇ PROGRAMI:

ASKF'DEN DUYURU: HAFTALIK MAÇ PROGRAMI

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           12-13-KASIM  1.AMATÖR LİGİ 1.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

12.11.2021 CUMA

 

ARİFİYEKALAYCI SUNİ

18:00

SAKARYAAKADEMİK

SPOR

SAKARYAADAFUTBOL KLB.

MERKEZ-1

12.11.2021 CUMA

 

KARAMAN SUNİ

20:00

BEŞKÖPRÜSPOR

BÜYÜKYANIKSPOR

MERKEZ-1

 

 

 

 

 

 

 

12.11.2021 CUMA

 

KARAMAN SUNİ

18:00

SAKARYAÇARKSPOR

OZANLARGÜCÜSPOR

MERKEZ-2

12.11.2021 CUMA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

20:00

TAŞLIKİDMANYURDU

SPOR

GÖLKENTSPOR

MERKEZ-2

12.11.2021 CUMA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-2

20:00

YILDIRIMSPOR

TURNALITELLİGÖLSPOR

MERKEZ-2

 

 

 

 

 

 

 

12.11.2021 CUMA

 

AKYAZI SUNİ

18:00

TAŞBURUNSPOR

HASANBEYSPOR

AKYAZI-1

12.11.2021 CUMA

 

AKYAZI SUNİ

20:00

ERDOĞDUSPOR

ASKUZULUKSPOR

AKYAZI-1

 

 

 

 

 

 

 

13.11.2021 CUMARTESİ

 

SÖĞÜTLÜ ÇİM

14:00

AKARTEPESPOR

SÖĞÜTLÜKALESPOR

MERKEZ-3

13.11.2021 CUMARTESİ

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

17:00

SAKARYAEĞİTİMSPOR

ACIELMALIKSPOR

MERKEZ-3

13.11.2021 CUMARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

16:30

YAZLIKSPOR

KAYNARCASPOR

MERKEZ-3

 

 

 

 

 

 

 

13.11.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

18:00

YUVALAKSPOR

KUMKÖPRÜSPOR

AKYAZI-2

13.11.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

20:00

ESKİBEDİLSPOR

AKYAZIKARADENİZSPOR

AKYAZI-2

 

 

 

 

 

 

 

13.11.2021 CUMARTESİ

 

PAMUKOVA SUNİ

13:00

KEMALİYESPOR

KIZILKAYASPOR

PAMUKOVA-GEYVE-SAPANCA

13.11.2021 CUMARTESİ

 

PAMUKOVA SUNİ

15:30

BAYATSPOR

1957MEKECESPOR

PAMUKOVA-GEYVE-SAPANCA

13.11.2021 CUMARTESİ

 

ARİFİYEKALAYCI SUNİ

18:00

BOĞAZKÖYSPOR

HAYREDDİNSPOR

PAMUKOVA-GEYVE-SAPANCA

 

 

 

 

 

 

 

12.11.2021 CUMA

 

ARİFİYEKALAYCI SUNİ

20:00

MALTEPEGENÇLİK

SPOR

SAPANCAKURTKÖYSPOR

MERKEZ-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

                                                                                                   

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           14-15-KASIM  1.AMATÖR LİGİ 1.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

14.11.2021 PAZAR

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-2

19:00

SAKARYAKARADENİZ

SPOR

ÇAYKIŞLASPOR

MERKEZ-4

14.11.2021 PAZAR

 

KARAMAN SUNİ

14:00

KAZIMPAŞABELDESPOR

ARİFİYEATILGANSPOR

MERKEZ-4

14.11.2021 PAZAR

 

KARAMAN SUNİ

16:30

TAŞKISIĞIKÖYÜSPOR

BUDAKLARSPOR

MERKEZ-4

 

 

 

 

 

 

 

14.11.2021 PAZAR

 

KARAPÜRÇEK

14:00

FIRTINAGNÇ.BİR.SPOR

KÜÇÜCEKBELDESPOR

AKYAZI-3

14.11.2021 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

16:30

GAZELLERSPOR

ÇATALKÖPRÜSPOR

AKYAZI-3

 

 

 

 

 

 

 

14.11.2021 PAZAR

 

KARASU SUNİ

13:00

KIZILÇIKSPOR

DARIÇAYIRIBELDESPOR

KARASU

14.11.2021 PAZAR

 

KARASU SUNİ

15:30

KURUDERESPOR

YUVALIDERESPOR

KARASU

14.11.2021 PAZAR

 

KOCAALİ SUNİ

14:00

KUYUMCULUSPOR

LİMANDERESPOR

KARASU

 

 

 

 

 

 

 

14.11.2021 PAZAR

 

AKOVA ÇİM

14:00

AKOVABARIŞSPOR

HENDEKDİKMENSPOR

HENDEK

14.11.2021 PAZAR

 

HENDEK SUNİ

15:30

HENDEKGENÇLİKSPOR

ÇAMLICABELDESPOR

HENDEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.11.2021 PAZARTESİ

 

SAHA YOK

   -

ÇAYBAŞIFUADİYESPOR

SAKARYAGÜCÜSPOR

MERKEZ-5

15.11.2021 PAZARTESİ

 

HACIMERCAN SUNİ

18:00

SAPANCAAKADEMİ

SPOR

FERİZLİSPOR2011

MERKEZ-5

 

 

 

 

 

 

 

15.11.2021 PAZARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

20:00

PAZARKÖYEĞİTİM

SPOR

SAKARYAKUYUDİBİSPOR

AKYAZI-4

15.11.2021 PAZARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

18:00

HACIFAZLIOĞLUSPOR

AKYAZIYENİCAMİSPOR

AKYAZI-4

15.11.2021 PAZARTESİ

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

20:00

ÇARKASAMİYESPOR

KUZULUKSPOR

AKYAZI-4

 

 

 

 

 

 

 

15.11.2021 PAZARTESİ

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

18:00

HARBİŞSPOR

32 EVLERSPOR

MERKEZ-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

                                                                                                   

2021-2022 SEZONU

13-14-KASIM 2021 SÜPER AMATÖR 3.HAFTA PROGRAMI

BAL 3. HAFTA PROGRAMI

TARİH

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

13.11.2021 CUMARTESİ

KUZULUK SUNİ

14:00

ALAAĞAÇSPOR

HANLIKÖYSPOR

A GURUBU

13.11.2021 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK-1 NOLU SAHA

14:00

SAKARYATÜR.DEMİR

SPOR

KARAPÜRÇEKSPOR

A GURUBU

13.11.2021 CUMARTESİ

HACIMERCAN SUNİ

14:00

HACIMERCANSPOR

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR

A GURUBU

13.11.2021 CUMARTESİ

KOCAALİ SUNİ

14:00

KOCAALİSPOR

HARMANLIKSPOR

A GURUBU

13.11.2021 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK-2  NOLU SAHA

14:00

KOCADÖGELSPOR

HACIKIŞLASPOR

A GURUBU

 

 

 

 

 

 

13.11.2021 CUMARTESİ

TARAKLI SUNİ

14:00

TARAKLISPOR

HENDEKDEREKÖYSPOR

B GURUBU

13.11.2021 CUMARTESİ

KIŞLAÇAY ÇİM

14:00

KIŞLAÇAYSPOR

AŞAĞIKİRAZCASPOR

B GURUBU

13.11.2021 CUMARTESİ

KAZİMİYE ÇİM

14:00

KAZİMİYESPOR

KOCAALİSAHİLSPOR

B GURUBU

13.11.2021 CUMARTESİ

KARAMAN SUNİ

14:00

HIZIRTEPEÖZENSPOR

SÖĞÜTLÜSPOR

B GURUBU

 

 

 

 

 

 

14.11.2021 PAZAR

HENDEK SUNİ

13:00

HENDEKYENİ MAHALLESPOR

KARAAPTİLERAKINSPOR

C GURUBU

14.11.2021 PAZAR

ERENLER ATATÜRK-2  NOLU SAHA

16:30

SAKARYACADDESİSPOR

KARASUAZİZİYESPOR

C GURUBU

14.11.2021 PAZAR

KAZIMPAŞA ÇİM

14:00

KAZIMPAŞABİRLİKSPOR

GEYVESPOR

C GURUBU

14.11.2021 PAZAR

AKYAZI SUNİ

14:00

ASAKYAZISPOR

SAKARYATEKSPOR

C GURUBU

14.11.2021 PAZAR

HACIKIŞLA ÇİM

14:00

YEŞİLYURTBELDESPOR

ARİFİYESPOR

C GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAL LİGİ

 

 

14.11.2021 PAZAR

ERENLER ATATÜRK-1 NOLU SAHA

14:00

ERENLERSPOR

YEŞİLKÖYSPOR

BAL

14.11.2021 PAZAR

PAMUKOVA ATATÜRK STADI

14:00

PAMUKOVA1968SPOR

SAPANCAGENÇLİKSPOR

BAL

14.11.2021 PAZAR

EKREMKARABERBER

14:00

SERDİVANSPOR

KAVACIKSPOR

BAL