GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-11-2021 09:24   Güncelleme : 15-11-2021 21:26

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Aslen Kemaliye Mahallesinden olup, Yeni Mahalle'de ikamet eden merhum Ali Tataroğlu’nun gelini, merhum Osman Yalçınkalın’ın kızı, PTT emeklisi merhum Ahmet Tataroğlu’nun eşi, Hüseyin Erden, Osman Alşan ve Murat Karaağaçlı’nın teyzesi, Ayhan Bağdatlı ve İrfan Demir'in anneannesi, ilçemiz esnaflarından İsmail Tataroğlu’nun annesi, Nebahat Tataroğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 12.00’da Yeni Mahalle Öğretmen Bloklarındaki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İsmail Tataroğlu (Oğlu) 0 542 273 23 05

VEFAT

İkramiye Mahallesinden Ali Hüner’in ağabeyi, İsmail Hüner’in dünürü, Adem ve İsmail Hüner’in babası, Rauf Hüner vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkramiye Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip İkramiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İsmail Hüner (Oğlu) 0 536 684 18 34

VEFAT

Yeni Mahalleden merhum Hasan Çakar’ın eşi, Hüseyin, Ali, Musa, Şenol ve Fatih Çakar’ın anneleri, Fatma Çakar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hüseyin Çakar (Oğlu) 0 536 722 49 77

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden merhum Hasan Baykal’ın kızı, merhum Şükriye Yeğen ve Merhum Zeki Baykal’ın kardeşi, Aydur Baykal’ın amcasının kızı Taylan Bostancı ve Mesut Günel’in teyzesi, Müesser Mercan’ın halası, Zafer, Yavuz, Reşit Konuk, Sema ve Mehmet Sınmaz’ın yengesi, merhum Osman Odacıoğlu’nun eşi, Seher ve Mustafa Odacıoğlu’nun annesi, Nermin Odacıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi yarın Mahmutbey Mahallesindeki hanesinden saat: 12.00‘da alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mustafa Odacıoğlu (Oğlu) 0 554 129 62 75