GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-11-2021 10:41   Güncelleme : 16-11-2021 14:19

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden merhum Hasan Baykal’ın kızı, merhum Şükriye Yeğen ve Merhum Zeki Baykal’ın kardeşi, Aydur Baykal’ın amcasının kızı Taylan Bostancı ve Mesut Günel’in teyzesi, Müesser Mercan’ın halası, Zafer, Yavuz, Reşit Konuk, Sema ve Mehmet Sınmaz’ın yengesi, merhum Osman Odacıoğlu’nun eşi, Seher ve Mustafa Odacıoğlu’nun annesi, Nermin Odacıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mahmutbey Mahallesindeki hanesinden saat: 12.00‘da alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mustafa Odacıoğlu (Oğlu) 0 554 129 62 75

VEFAT

Aslen Çağlayan Mahallesinden olup, Adapazarı'nda ikamet eden merhum İbrahim Üretmen’in oğlu, Rıdvan ve İrfan Üretmen’in amcasının oğlu, Mustafa ve İbrahim Üretmen’in babası, Muzaffer Üretmen vefat etmiştir. Cenazesi bugün Adapazarı Mithatpaşa Siteler Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Rıdvan Üretmen (Amcasının Oğlu) 0 533 776 20 78

VEFAT

Beylice Mahallesinden merhum Eşref Yılmaz (Arzınba) oğlu, Necmettin, Özdemir, Özcan, Cesur, Macide ve Elanur Yılmaz’ın (Arzınba) ağabeyi, Vechi Yılmaz (Arzınba) vefat etmiştir. Cenazesi bugün Beylice Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Beylice Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Necmettin Yılmaz (Kardeşi) 0 531 420 10 70

Cesur Yılmaz (Kardeşi) 0 538 709 89 79

VEFAT

Aslen Sümbüllü Mahallesinden olup, Güldibi Mahallesinde ikamet eden merhum Haydar Güler‘in eşi, merhum Hasan, Kazım ve Recep Güler’in yengeleri, Şaban, İdris, İsmail ve Ahmet Çolak’ın ablaları, Maksut ve Mustafa Çolak’ın kardeşi, Ayhan Güler’in annesi, Emine Güler vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak ikindi namazına müteakip Güldibi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İdris Çolak (Kardeşi) 0 533 596 32 17