GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-11-2021 14:44   Güncelleme : 17-11-2021 14:44

Kılıçaslan, muhtarlarla bir araya geldi

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaretlerine devam ediyor.

Kılıçaslan, muhtarlarla bir araya geldi

Ziyaret etti

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyeleri Semerciler Mahalle Muhtarı Necmettin Çaktı, Pabuççular Mahalle Muhtarı Ali Öztürk ve Yeni Cami Mahalle Muhtarı Abdullah Tezgel’i ziyaret etti. Başkan Kılıçaslan ve İYİ Parti Sakarya heyeti gerçekleşen ziyarette muhtarların mahalleleriyle ilgili sorunlarını ve taleplerini yerinde dinledi.

''Başarılar diledi''

Kılıçaslan: ''Mahalle muhtarlarımızla yaptığımız toplantılarda bir araya gelmenin yanı sıra onları ziyaret etmek bizler için çok önemli. Bu tür ziyaretlerimizle mahallelerimizin sorunlarını yerinde inceleme ve tespit imkânı buluyoruz. Muhtarlarımız bulundukları mahallelerde bizlerin temsilcileridir. Muhtarlarımızın her biri mahallelinin takdirini kazanmış, tecrübeli muhtarlarımız. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum'' dedi.