SPOR
Giriş Tarihi : 18-11-2021 15:58   Güncelleme : 18-11-2021 16:15

ASKF'DEN DUYURU: HAFTANIN MAÇ PROGRAMI

HAFTANIN MAÇ PROGRAMI:

ASKF'DEN DUYURU: HAFTANIN MAÇ PROGRAMI

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           19-20 KASIM  1.AMATÖR LİGİ 2.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

19.11.2021 CUMA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ -1

20:00

GARAJLARTAÇSPOR

HARBİŞSPOR

MERKEZ-1

19.11.2021 CUMA

 

KARAMAN SUNİ

20:00

SAKARYAADAFUTBOL KLB.

BEŞKÖPRÜSPOR

MERKEZ-1

19.11.2021 CUMA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ -2

20:00

32 EVLERSPOR

SAKARYAAKADEMİKSPOR

MERKEZ-1

 

 

 

 

 

 

 

19.11.2021 CUMA

 

AKYAZI SUNİ

20:00

AKYAZIYENİCAMİSPOR

ÇARKASAMİYESPOR

AKYAZI-4

19.11.2021 CUMA

 

AKYAZI SUNİ

18:00

SAKARYAKUYUDİBİ

SPOR

HACIFAZLIOĞLUSPOR

AKYAZI-4

 

 

 

 

 

 

 

20.11.2021 CUMARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

19:00

OZANLARGÜCÜSPOR

TAŞLIKİDMANYURDUSPOR

MERKEZ-2

20.11.2021 CUMARTESİ

 

KAYNARCA SUNİ

14:00

TURNALITELLİGÖL

SPOR

SAKARYAÇARKSPOR

MERKEZ-2

20.11.2021 CUMARTESİ

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ -2

18:30

GÖLKENTSPOR

YENİKENT ADAPAZARISPOR

MERKEZ-2

 

 

 

 

 

 

 

20.11.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

20:00

AKYAZIÇINARLIK

GENÇLİKSPOR

 

TAŞBURUNSPOR

AKYAZI-1

20.11.2021 CUMARTESİ

 

KUZULUK SUNİ

14:00

ASKUZULUKSPOR

YAĞCILARSPOR

AKYAZI-1

20.11.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

18:00

HASANBEYSPOR

ERDOĞDUSPOR

AKYAZI-1

 

 

 

 

 

 

 

20.11.2021 CUMARTESİ

 

HENDEK SUNİ

13:00

HENDEK BOĞAZSPOR

AKOVA BARIŞSPOR

HENDEK

20.11.2021 CUMARTESİ

 

HENDEK SUNİ

15:30

HENDEK DİKMENSPOR

HENDEK GENÇLİKSPOR

HENDEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

                                                                                                   

TARİH

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

21.11.2021 PAZAR

AKYAZI SUNİ

18:00

ALTINDERESPOR

PAZARKÖYEĞİTİM SPOR

AKYAZI-4

 

 

 

 

 

 

21.11.2021 PAZAR

ERENLER ATATÜRK SUNİ -1

14:00

SAKARYA SHÇEK SPOR

AKARTEPESPOR

MERKEZ-3

21.11.2021 PAZAR

KARAMAN SUNİ

14:00

ACIELMALIKSPOR

YAZLIKSPOR

MERKEZ-3

21.11.2021 PAZAR

SÖĞÜTLÜ ÇİM

15:30

SÖĞÜTLÜKALESPOR

SAKARYAEĞİTİMSPOR

MERKEZ-3

 

 

 

 

 

 

21.11.2021 PAZAR

HACIMERCAN

13:00

AKÇAYSPOR

BAYATSPOR

PAMUKOVA-GEYVE-SAPANCA

21.11.2021 PAZAR

ERENLER ATATÜRK SUNİ -1

16:00

KIZILKAYASPOR

BOĞAZKÖYSPOR

PAMUKOVA-GEYVE-SAPANCA

21.11.2021 PAZAR

PAMUKOVA

14:00

1957MEKECESPOR

KEMALİYESPOR

PAMUKOVA-GEYVE-SAPANCA

 

 

 

 

 

 

21.11.2021 PAZAR

KARASU

13:00

DARIÇAYIRI BELDE

SPOR

KURUDERESPOR

KARASU

21.11.2021 PAZAR

KARASU

15:30

KARASUGÜVENSPOR

KIZILCIKSPOR

KARASU

21.11.2021 PAZAR

YUVALIDERE

14:00

YUVALIDERESPOR

KUYUMCULUSPOR

KARASU

 

 

 

 

 

 

21.11.2021 PAZAR

AKYAZI SUNİ

14:00

AKYAZIGÜCÜSPOR

YUVALAKSPOR

AKYAZI-2

21.11.2021 PAZAR

AKYAZI SUNİ

16:00

KUMKÖPRÜSPOR

ESKİBEDİLSPOR

AKYAZI-2

 

 

 

 

 

 

22.11.2021 PAZARTESİ

AKYAZI SUNİ

18:30

KÜÇÜCEKBELDESPOR

1980 REŞADİYE SPOR

AKYAZI-3

22.11.2021 PAZARTESİ

AKYAZI SUNİ

20:30

AKYAZIAKINSPOR

FIRTINA GNÇ. BİRLİĞİSPOR

AKYAZI-3

 

 

 

 

 

 

22.11.2021 PAZARTESİ

KARAMAN SUNİ

18:00

YENİALANDÜZÜSPOR

MALTEPE GENÇLİK SPOR

MERKEZ-5

22.11.2021 PAZARTESİ

KIRKPINAR

20:00

SAPANCAKURTKÖY

SPOR

ÇAYBAŞIFUADİYESPOR

MERKEZ-5

 

 

 

 

 

 

22.11.2021 PAZARTESİ

ERENLER ATATÜRK SUNİ -1

20:00

ÇAYKIŞLASPOR

KAZIMPAŞABELDESPOR

MERKEZ-4

22.11.2021 PAZARTESİ

ERENLER ATATÜRK SUNİ -2

20:00

ARİFİYEATILGANSPOR

TAŞKISIĞIKÖYÜSPOR

MERKEZ-4

22.11.2021 PAZARTESİ

KARAMAN SUNİ

20:00

ADAPAZARISPOR

SAKARYAKARADENIZSPOR

MERKEZ-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                  

2021-2022 SEZONU

20-21 KASIM 2021 SÜPER AMATÖR 4.HAFTA PROGRAMI

BAL 4. HAFTA PROGRAMI

TARİH

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

20.11.2021 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK -1 NOLU SAHA

14:00

HARMANLIKSPOR

HACIMERCANSPOR

A GURUBU

20.11.2021 CUMARTESİ

HANLI

14:00

HANLIKÖYSPOR

KOCAALİSPOR

A GURUBU

20.11.2021 CUMARTESİ

HACIKIŞLA

 

14:00

HACIKIŞLASPOR

ALAAĞAÇSPOR

A GURUBU

20.11.2021 CUMARTESİ

EMİRLER

14:00

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR

SAKARYATÜR. DEM. SPOR

A GURUBU

20.11.2021 CUMARTESİ

KARAPÜRÇEK

14:00

KARAPÜRÇEKSPOR

KOCADÖNGELSPOR

A GURUBU

 

 

 

 

 

 

20.11.2021 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK -2  NOLU SAHA

14:00

SAKARYATEKSPOR

KAZIMPAŞABİRLİKSPOR

C GURUBU

20.11.2021 CUMARTESİ

KARAAPTİLER

14:00

KARAAPTİLERAKINSPOR

ASAKYAZISPOR

C GURUBU

20.11.2021 CUMARTESİ

ARİFİYEBEL. KOMP.

14:00

ARİFİYESPOR

HENDEK YENİMAHALLESPOR

C GURUBU

20.11.2021 CUMARTESİ

PAMUKOVA SUNİ

14:00

GEYVESPOR

SAKARYACADDESİSPOR

C GURUBU

20.11.2021 CUMARTESİ

KARASU SUNİ

14:00

KARASU AZİZİYESPOR

YEŞİLYURTBELDESPOR

C GURUBU

 

 

 

 

 

 

21.11.2021 PAZAR

HACIKIŞLA

14:00

HENDEK DEREKÖYSPOR

SAKARYA KIRKPINAR

SPOR

B GURUBU

21.11.2021 PAZAR

SÖĞÜTLÜ

13:00

SÖĞÜTLÜSPOR

KAZİMİYESPOR

B GURUBU

21.11.2021 PAZAR

ARİFİYEBEL. KOMP.

14:00

AŞAĞIKİRAZCASPOR

TARAKLISPOR

B GURUBU

21.11.2021 PAZAR

KOCAALİ SUNİ

14:00

KOCAALİSAHİLSPOR

KIŞLAÇAYSPOR

B GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAL LİGİ

 

 

21.11.2021 PAZAR

ARİFİYE KALAYCI SUNİ

14:00

ARİFİYE KALAYCISPOR

BEYKOZ İDMAN YURDUSPOR

 

21.11.2021 PAZAR

SAPANCA ATATÜRK ÇİM

14:00

SAPANCA GENÇLİKSPOR

BEYLERBEYİ 1911

 

 

 

 

AMPUTE

 

 

21.11.2021 PAZAR

EKREMKARA

BERBER

11:00

SAKARYA AKGÜN AMPUTE ENGELLİLER

SK-GAZİANTEP BED.

 

 

21.11.2021 PAZAR

YENİKENT SAHASI

13:00

SAKARYA AMPUTE ENGELLİLER

SK-ADANA AMPUTE ENGELLİLER