GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-11-2021 09:35   Güncelleme : 23-11-2021 09:35

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Aslen Yeşilvadi Mahallesinden olup, Sarıdede Mahallesinde ikamet eden merhum İsmail Özcan’ın oğlu, merhum Mustafa, Ali ve Kemal Özcan’ın kardeşi, Ayhan ve Osman Demir’in dayısı, Zeki ve Selim Özcan’ın babası, Şenol Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11.30’da Sarıdede Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeşilvadi Mahallesine getirilecek Yeşilvadi Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Zeki Özcan (Oğlu) 0 532 432 37 28

VEFAT

Kemaliye Mahallesinden merhum Vedat Örtbaş ve İmran Örtbaş’ın oğlu, merhum Eriş ve Nevzat Örtbaş’ın kardeşi, merhum Eşref Örtbaş, Gülsüm Erginol ve Belediyemizden Emekli Kamuran Şaşmaz’ın yeğeni, Cavit Şaşmaz’ın halasının oğlu, Cihat ve Nihat Örtbaş’ın amcalarının oğlu, Mehmet Keleş’in damadı, Zeynep Örtbaş’ın eşi, Nevruz Örtbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kemaliye Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük Cami'ye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cavit Şaşmaz (Halasının Oğlu) 0 533 711 68 54

VEFAT

Aşağıçalıca Mahallesinden merhum Mehmet Kapıcı’nın eşi, Murat ve Nurettin Karabaş’ın ablası, Zahit Üretmen’in kayınvalidesi, Hüsniye Kapıcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aşağıçalıca Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Aşağıçalıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Zahit Üretmen (Damadı) 0 533 594 30 99