GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-11-2021 10:10   Güncelleme : 26-11-2021 15:31

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden merhum Hacı Muharrem Cesur’un oğlu, Haydar Çetinkaya’nın damadı, Sami Bağdatlı’nın halasının oğlu, Atilla ve İsmail Canlıoğlu’nun dayılarının oğlu, Kemal, Celal ve Recep Cesur’un amcalarının oğlu, Cüneyt Alpar’ın kayınpederi, Ayşe Cesur Alpar ve Coşkun Cesur’un babası, Karayollarından Emekli Cemal Cesur vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Cami’ye getirilecek kılınacak Cuma Namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Coşkun Cesur (Oğlu) 0 532 684 49 74

VEFAT

Sarıdede Mahallesinden merhum Ali Sarı’nın eşi, Kemal, Mehmet ve Neşat Sarı’nın anneleri, Osman, Musa ve Turhan Sarı’nın yengeleri, Engin, Ersin, Mustafa, Bülent ve Ali Sarı’nın babaanneleri, Gülizar sarı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıdede Mahallesindeki hanesinde saat: 11.00’da kılınacak Cenaze Namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Neşat Sarı (Oğlu) 0 539 760 51 06

VEFAT

Puna Martinler Mahallesinden merhum Mehmet Kudretli’nin oğlu, Erhan, Enes ve Ömer Faruk Kudretli’nin babası, Şener Kudretli vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Martinler Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi Namazına müteakip Puna Ortaköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Faruk Kudretli (Oğlu) 0 530 912 05 10