SPOR
Giriş Tarihi : 28-11-2021 17:52   Güncelleme : 28-11-2021 20:06

Batman Petrol Hendek'in Toprak'ından 3 Puan Çıkarttı

3. Lig 1.'inci Grupta ilimizi temsil eden ilçemizin takımı Hendekspor, seri puan kayıplarına bugün de devam etti.

Batman Petrol Hendek'in Toprak'ından 3 Puan Çıkarttı

TFF 3. Lig 1.'inci Grupta mücadele eden takımımız Hendekspor ligin 14.'üncü haftasında saha ve seyircisinin önünde grup lideri Batman Petrolspor'u konuk etti.

Karşılaşmaya hızlı başayan lider Batman Petrolspor takımı müsabakanın ilk dakikaları olan 4.'üncü dakikada Ali Kemal Başaran ile erken golü bulurken, 23.'üncü dakikada da Hasan Çavdar ile skoru 0-2'ye getirdi. İlerleyen dakikalarda ataklar sonuç vermeyince karşılaşmanın ilk yarısı bu sonuçla noktalandı.

İkinci yarıya ilk yarıya oranla biraz daha kontrollü başlayan Hendekspor, 62.'inci dakikada Berkay Ekici ile golü buldu. Daha sonra beraberlik golü için yüklenmeye devam eden Hendekspor'a süre yetmedi ve karşılaşma Batman Petrolspor'un 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Seyirci istifaya davet etti

Öte yandan gerek takımımız Hendekspor'un sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımların altına gerekse de kendi sayfaları üzerinden yaptığı paylaşımlarla Hendekspor taraftarları Teknik Direktör Talip Toprak'ı istifaya davet etti.

Sayın Başkan bu ifadeler sana hiç yakışmadı

Ayrıca, kendisinin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Kulüp Başkanı Adil Karabulut, Hendekspor taraftarlarının yaptığı yorumlara istinaden bir paylaşımda bulundu. Başkan Karabulut'un paylaşımındaki ifadeler Hendekspor gibi büyük bir camianın başkanına hiç yakışmadı. Karabulut, yaptığı yakışıksız paylaşımının hata olduğunun farkına varmış olacak ki; kısa bir süre sonra yaptığı paylaşımı hesabından kaldırdı.

Başkan Adil Karabulut'un yakışıksız paylaşımında şu ifadeler vardı. "Bir köyde çoban değişecekse buna köylü karar verir, sığırlar değil...!"

Eski başkanların da maça ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı

Bilet fiyatlarında indirime gidilmiş olmasına rağmen seyirci maça ilgi göstermedi. Muhakkakki bunda ard arda alınan başarısız sonuçların da etkisi vardı. Seyircinin ilgi göstermediği karşılaşmaya eski başkanlar ilgi gösterdi. Karşılaşmayı izleyenler arasında eski belediye başkanlarından önceki dönem belediye başkanı İrfan Püsküllü, Hendekspor'un bir önceki dönem kulüp başkanı Sadettin Meraklı, eski başkanlardan Zafer çakmak, eski yöneticilerden Kaan Sunman ve Fatih Sunman da vardı.