SİYASET
Giriş Tarihi : 02-12-2021 01:29   Güncelleme : 02-12-2021 01:44

Hendek, Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik'i Ağırladı

Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısına İl Başkanı Fatih Sevindik ve İl Başkan Yardımcıları katılım sağladı.

Hendek, Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik'i Ağırladı

Toplantıda, yönetim kurulu arkadaşları ile istişare ve sohbet sonrası ilçe teşkilat çalışmaları hakkında İlçe Başkanı Musa Akıcı bilgilendirme yaptı. Hendek ilçesinde üye çalışmaları ve yerel gündem değerlendirildi.

Hendek Gelecek Partisi ailesi her geçen gün ivme kazanarak güçlendiğini ve sahada vatandaşlarımızın derdine ortak olmak için daha çok çalışarak, yeni programlar düzenleyeceklerini dile getirdiler. Hendek ilçemizin kalkınması ve sorunlarının ivedilik ile çözülmesi için herdaim Hendek halkının yanında olduklarını dile getirdiler.

İl Başkanı Fatih Sevindik, "Hendek ilçe teşkilatının çalışmalarından son derece memnun olduğunu ve Sakarya'da Hendek ilçesinin daima etkin bir şekilde söz sahibi olduğunu ve bizlere çalışmalarımızda ve moral anlamında pozitif katkı sağladığını dile getirerek, ilk seçimlerde Hendek ilçe teşkilatının ilçede söz sahibi olacağından emin olduklarını dile getirerek, herdaim ilklere imza attığını biliyor ve destekliyoruz." dedi.

Başkan Sevindik ayrıca, "Hendek ilçesindeki tüm sorunlara kılavuz olan Hendek İlçe Başkanı ve teşkilat yöneticilerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum." dedi.

Ardından İl Başkanı Fatih Sevindik, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanı Musa Akıcı ve İlçe Başkan Yardımcıları ile birlikte Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Demirel'in babasının vefatı dolayısı ile ziyaret ederek taziyede bulundular.