GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-12-2021 09:22   Güncelleme : 08-12-2021 17:11

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Kazımiye Mahallesinden merhum Hacı Akif Çıral’ın oğlu, Ercan ve Akif Çıral’ın babaları, Osman Çıral’ın ağabeyi, Nazım Alan’ın kayınçosu, Metin Koç’un kayınpederi, Musa ve Levent Çıral, Mustafa ve Furkan Koç’un dedeleri, Hacı Ömer Çıral vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazımiye Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Kazımiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Akif Çıral (Oğlu) 0 542 567 92 64

VEFAT

Başpınar Mahallesinden İlçemiz Esnaflarından Mesut Bilgin’in (Dandilli) kızı, Adnan, Asım ve Adil Bilgin’in kardeşi, Çağlar Karaman’ın annesi, Mehmet Karaman’nın eşi, Ayşe Karaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Çağlar Karaman (Oğlu) 0 530 225 49 22

VEFAT

Aslen Hendekli olup, Antalya Muratpaşa’da ikamet eden Hacı Muharrem Çileci’nin oğlu, Ahmet, Cemal, merhum Ziya ve merhum Muhammet Çileci’nin ağabeyi, Zahit Çileci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Antalya Muratpaşa Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Antalya Muratpaşa Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ahmet Çileci (Ağabeyi) 0 532 416 44 13

VEFAT

Kemaliye Mahallesinden merhum Ali ve Fatma Yazgan’ın kızı, Ayşe Yoro vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 16.30’da Büyük Cami'de kılınacak cenaze namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mehmet Reşat Yazgan (Yeğeni) 0 537 339 64 00