GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-07-2020 09:40   Güncelleme : 02-07-2020 09:40

‘Gelecek Partisi’nden Kaynarca çıkarması’

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, Kaynarca İlçe Başkanı Naim Gülsever ile birlikte ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlere İl Başkan Yardımcıları Metin Burçak, Fatih Küçük, Uğur Kanat, Serkan Yemişçi ve Gelecek Partisi Kaynarca Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Civelek’te eşlik etti.

‘Gelecek Partisi’nden Kaynarca çıkarması’

Serbes ve Gülsever, önce Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefliyi makamında ziyaret etti. Partisinin çalışmaları hakkında Başkan Kefliye bilgi veren Serbes ve Gülsever, kendilerini makamında sıcak bir şekilde ağırlayan Kefliye teşekkür etti. Başkan Murat Keflide Kaynarcadaki belediye çalışmalar konusunda bilgi vererek ilçeye en güzel hizmeti verebilmek için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

ODA BAŞKANLARI İLE GÖRÜŞME

Serbes ve Gülsever, daha sonra bazı oda başkanları ile bir araya geldi. Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar, Kaynarca Esnaf Odası Başkanı Kadir Yazgan ve Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Azmi Çelebiyi de makamında ziyaret eden Serbes ve Gülsever, oda başkanları ile esnafların sorunları ve çözüm önerileri konusunda fikir alış-verişinde bulundu.

Serbes, Değerli oda başkanlarımız sayın Çakar, sayın Yazgan ve sayın Çelebi ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarını biliyoruz. Başkanlar ile sohbetimiz oldukça verimli geçti. Kendilerine gösterdikleri sıcak ilgi için teşekkür ediyorum. Her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanındayız. Kapımız sonuna kadar açık” diye konuştu.

Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öneri de ziyaret eden Serbes ve Gülsever, Önerden derneğin çalışmaları konusunda bilgi aldı. Öner, nazik ziyaretten dolayı Serbes ve Gülsevere teşekkür etti.

ÇOK SICAK KARŞILANIYORUZ

İlçede daha sonra vatandaşlarla sohbet eden ve esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Serbes ve Gülsever oldukça sıcak karşılandı. İl Başkanı Ender Serbes, partisine diğer ilçelerde olduğu gibi Kaynarcada da büyük bir teveccüh olduğunu söyledi. Serbes, Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımız bizi bağrına basıyor. Hamdolsun her yerde sıcak bir şekilde karşılanıyoruz. Hiçbir olaya ve hiç bir kişiye partizanca bakmıyoruz. Kimseye karşı bir önyargımız yok. Hepimiz kardeşiz sadece hizmet etmek istediğimiz kurumlar ayrı. İyi yapanın, doğru yapanın her zaman yanındayız. Kapımız sonuna kadar herkese açık. Bizim aziz milletimize hizmet etmekten başka bir gayemiz yok. Kaynarca halkına ve bize kapısını açan herkese sonsuz teşekkürler” diye konuştu.