SPOR
Giriş Tarihi : 08-12-2021 10:23   Güncelleme : 08-12-2021 10:44

Camia Yasta: Abdullah Karagöz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yağlı Güreş basınının en sağlam kalemlerinden biri olan Kocaeli Karamürsel'li Gazeteci Abdullah Karagöz Covid-19 nedeniyle hakkın rahmetine kavuştu.

Camia Yasta: Abdullah Karagöz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yağlı Güreş basınının en sağlam kalemlerinden biri olan Kocaeli Karamürsel'li Gazeteci Abdullah Karagöz Covid-19 nedeniyle hakkın rahmetine kavuştu. Kocaeli Gazetesi köşe yazarı ve yağlı güreş camiasının sevilen isimlerinden Abdullah Karagöz, 1.5 aydır hastanede Koronavirüs tedavisi görüyordu.

Geçtiğimiz aylarda Ankara'da gerçekleştirilen TGF'nin genel kurulunu takip etmek üzere soluğu Ankara'da alan Abdullah Karagöz, Ankara dönüşünde rahatsızlanmış, hastaneye kaldırılarak Covid-19 teşhisiyle tedavi altına alınmıştı.

Maalesef acı haber önceki akşam geldi. Karagöz, yaşam savaşını kaybederek aramızdan ayrılmıştı.

Abdullah Karagöz'ün cenazesi dün saat: 12.00'da yaşadığı yer olan Kocaeli Karamürsel'de defnedildi. Cenazeye, 61 yıldır hizmet ettiği yağlı güreş camiasından az kişinin ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

Abdullah Karagöz'e Allah'tan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere yakınlarına ve yağlı güreş camiasına sabırlar diliyoruz.