SİYASET
Giriş Tarihi : 09-12-2021 14:55   Güncelleme : 09-12-2021 15:34

Gençlikten İYİ Parti'ye katılım

Üye çalışmalarına aralıksız devam eden İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı’nın, haftalık yönetim kurulu toplantısında, Camili bölgesinden olan gençler İYİ Partiye katıldılar. Gençlerin kendi aralarında aldıkları karar ile çoğunluğunun Ak Parti’den istifa edip İYİ Partiye katılım sağladıkları öğrenildi.

Gençlikten İYİ Parti'ye katılım

''Çoğunluk Ak Partiden''

Konu hakkında açıklama yapan Dokumacı: ''Teşkilatımızın saha çalışmalarının yanı sıra üyelik ve teşkilatlanma çalışmaları devam ediyor. Milletimizin partimize her geçen gün artan teveccühü aynı zamanda iyilik ordusuna da yansıyor. Son olarak yaklaşık 25 kişilik genç kardeşimiz, arkadaş grupları ile partimize katıldılar. Özellikle Camili bölgesinde ikamet eden kardeşlerimizin büyük çoğunluğu Ak Parti’den istifa ederek aramıza katılmıştır. Hatta bazıları gençlik kadrolarında siyaset yapmış kardeşlerimiz. Kendi aralarında aldıkları kararla, ülkenin kötü gidişatına dur demek için, İYİ Parti çatısı altına girmişlerdir. Kendileri ile yaptığımız görüşmede, çocuklarımızın ve gençlerimizin yani kendi geleceklerine dair umutlarını yeniden yeşertmek için, beraber, el ele çalışma kararı aldık.

Kendilerine hoş geldiniz diyoruz. Partimize önümüzdeki günlerde de bu tip toplu katılımlar devam edecektir. Milletimizin iktidarın alternatifi olarak gördüğü İYİ’lerin evinde, milletin evinde toplanması devam edecektir'' dedi.