SPOR
Giriş Tarihi : 09-12-2021 15:18   Güncelleme : 09-12-2021 15:29

AMATÖRDE HAFTALIK POGRAM

AMATÖRDE HAFTANIN PROGRAMI BELLİ OLDU.

AMATÖRDE HAFTALIK POGRAM

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           10-11 ARALIK  1.AMATÖR LİGİ 5.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

10.12.2021 CUMA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-2

21:00

TAŞLIKİDMANYURDUSPOR

SAKARYAÇARKSPOR

MERKEZ-2

10.12.2021 CUMA

 

KARAMAN SUNİ

18:00

YENİKENTADAPAZARSPOR

YILDIRIMSPOR

MERKEZ-2

10.12.2021 CUMA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

20:30

GÖLKENTSPOR

TURNALITELLİGÖLSPOR

MERKEZ-2

 

 

 

 

 

 

 

10.12.2021 CUMA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-2

18:30

ACIELMALIKSPOR

SÖĞÜTLÜKALESPOR

MERKEZ-3

10.12.2021 CUMA

 

KARAMAN SUNİ

20:00

YAZLIKSPOR

AKARTEPESPOR

MERKEZ-3

10.12.2021 CUMA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

18:00

KAYNARCASPOR

SAKARYASHÇEKSPOR

MERKEZ-3

 

 

 

 

 

 

 

10.12.2021 CUMA

 

AKYAZI SUNİ

19:00

YAĞCILARSPOR

TAŞBURUNSPOR

AKYAZI-1

10.12.2021 CUMA

 

AKYAZI SUNİ

21:00

AKYAZISPOR

AKYAZIÇINARLIKGENÇLİK

SPOR

AKYAZI-1

 

 

 

 

 

 

 

11.12.2021 CUMARTESİ

 

HANLI ÇİM

14:00

ARİFİYEATILGANSPOR

ÇAYKIŞLASPOR

MERKEZ-3

11.12.2021 CUMARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

17:00

TAŞKISIĞIKÖYÜSPOR

SAKARYAKARADENİZSPOR

MERKEZ-3

11.12.2021 CUMARTESİ

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

17:00

BUDAKLARSPOR

ADAPAZARISPOR

MERKEZ-3

 

 

 

 

 

 

 

11.12.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

17:00

AKYAZIKARADENİZSPOR

KUMKÖPRÜSPOR

AKYAZI-2

11.12.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

19:00

OLYMPUSTOURHARUN

USTASPOR

AKYAZIGÜCÜSPOR

AKYAZI-2

 

 

 

 

 

 

 

11.12.2021 CUMARTESİ

 

HENDEK SUNİ

15:30

ÇAMLICABELDESPOR

HENDEKDİKMENSPOR

HENDEK

11.12.2021 CUMARTESİ

 

HENDEK SUNİ

13:00

YEŞİLLERGENÇLİKSPOR

HENDEKBOĞAZSPOR

HENDEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI 12-13 ARALIK 1.AMATÖR LİGİ 5.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

12.12.2021 PAZAR

 

KUZULUK SUNİ

14:00

ASKUZULUKSPOR

HASANBEYSPOR

AKYAZI-1

 

 

 

 

 

 

 

12.12.2021 PAZAR

 

HACIMERCAN SUNİ

14:00

SAPANCAAKADEMİSPOR

MALTEPEGENÇLİKSPOR

MERKEZ-5

12.12.2021 PAZAR

 

FERİZLİ SUNİ

13:00

FERİZLİSPOR2011

YENİALANDÜZÜSPOR

MERKEZ-5

 

 

 

 

 

 

 

12.12.2021 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

16:00

ÇATALKÖPRÜSPOR

KÜÇÜCEKBELDESPOR

AKYAZI-3

12.12.2021 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

14:00

KEREMALİSPOR

AKYAZIAKINSPOR

AKYAZI-3

 

 

 

 

 

 

 

12.12.2021 PAZAR

 

PAMUKOVA SUNİ

15:30

KIZILKAYASPOR

1957 MEKECESPOR

GEYVE-PAMUKOVA-SAPANCA

12.12.2021 PAZAR

 

ARİFİYEKALAYCI SUNİ

15:00

BOĞAZKÖYSPOR

BAYATSPOR

GEYVE-PAMUKOVA-SAPANCA

12.12.2021 PAZAR

 

PAMUKOVA SUNİ

13:00

HAYREDDİNSPOR

AKÇAYSPOR

GEYVE-PAMUKOVA-SAPANCA

 

 

 

 

 

 

 

12.12.2021 PAZAR

 

YUVALIDERE ÇİM

14:00

YUVALIDERESPOR

DARIÇAYIRIBELDESPOR

KARASU

12.12.2021 PAZAR

 

KARASU SUNİ

14:00

KUYUMCULUSPOR

KIZILCIKSPOR

KARASU

12.12.2021 PAZAR

 

FERİZLİ SUNİ

15:30

LİMANDERESPOR

KARASUGÜVENSPOR

KARASU

 

 

 

 

 

 

 

13.12.2021 PAZARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

18:00

SAKARYAADAFUTBOL KLB.

32 EVLERSPOR

MERKEZ-1

13.12.2021 PAZARTESİ

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

19:00

BEŞKÖPRÜSPOR

HARBİŞSPOR

MERKEZ-1

13.12.2021 PAZARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

20:00

BÜYÜKYANIKSPOR

GARAJLARTAÇSPOR

MERKEZ-1

 

 

 

 

 

 

 

13.12.2021 PAZARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

19:00

AKYAZIYENİCAMİSPOR

SAKARYAKUYUDİBİSPOR

AKYAZI-4

13.12.2021 PAZARTESİ

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-2

20:00

ÇARKASAMİYESPOR

PAZARKÖYEĞİTİMSPOR

AKYAZI-4

13.12.2021 PAZARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

21:00

KUZULUKSPOR

ALTINDERESPOR

AKYAZI-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021-2022 SEZONU

11-12-ARALIK 2021 SÜPER AMATÖR 7.HAFTA PROGRAMI

BAL 7. HAFTA PROGRAMI

TARİH

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

11.12.2021 CUMARTESİ

KOCAALİ SUNİ

14:00

KOCAALİSPOR

ALAAĞAÇSPOR

A GURUBU

11.12.2021 CUMARTESİ

HACIMERCAN SUNİ

14:00

HACIMERCANSPOR

KOCADÖNGELSPOR

A GURUBU

11.12.2021 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK SUNİ-2

14:30

SAKARYATÜR.DEM.SPOR

HACIKIŞLASPOR

A GURUBU

11.12.2021 CUMARTESİ

EMİRLER ÇİM

14:00

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞA

SPOR

HANLIKÖYSPOR

A GURUBU

11.12.2021 CUMARTESİ

KARAPÜRÇEK SUNİ

14:00

KARAPÜRÇEKSPOR

HARMANLIKSPOR

A GURUBU

 

 

 

 

 

 

11.12.2021 CUMARTESİ

AKYAZI SUNİ

14:00

ASAKYAZISPOR

HENDEKYENİMAHALLE

SPOR

C GURUBU

11.12.2021 CUMARTESİ

KAZIMPAŞA ÇİM

14:00

KAZIMPAŞABİRLİKSPOR

YEŞİLYURTBELDESPOR

C GURUBU

11.12.2021 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

14:00

SAKARYACADDESİSPOR

ARİFİYESPOR

C GURUBU

11.12.2021 CUMARTESİ

PAMUKOVA SUNİ

14:00

GEYVESPOR

KARAAPTİLERAKINSPOR

C GURUBU

11.12.2021 CUMARTESİ

KARASU SUNİ

14:00

KARASUAZİZİYESPOR

SAKARYATEKSPOR

C GURUBU

 

 

 

 

 

C GURUBU

 

 

 

 

 

 

12.12.2021 PAZAR

KIŞLAÇAY ÇİM

14:00

KIŞLAÇAYSPOR

KAZİMİYESPOR

B GURUBU

12.12.2021 PAZAR

HACIKIŞLA ÇİM

14:00

HENDEKDEREKÖYSPOR

KOCAALİSAHİLSPOR

B GURUBU

12.12.2021 PAZAR

TARAKLI SUNİ

14:00

TARAKLISPOR

HIZIRTEPEÖZENSPOR

B GURUBU

12.12.2021 PAZAR

KIRKPINAR ÇİM

14:00

SAKARYAKIRKPINAR

SPOR

SÖĞÜTLÜSPOR

B GURUBU

 

 

 

BAL LİGİ

 

 

12.12.2021 PAZAR

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

14:00

ERENLERSPOR

SAPANCAGENÇLİKSPOR

BAL

12.12.2021 PAZAR

EKREMKARABERBER

14:00

SERDİVANSPOR

PAMUKOVA1968SPOR

BAL

 

 

 

 

 

 

12.12.2021 PAZAR

YENİ ATATÜRK STADI

13:00

SAKARYASPOR

SERİKSPOR

2.LİG

 

 

 

 

 

 

11.12.2021 CUMARTESİ

HENDEKATATÜRK STADI

13:00

HENDEKSPOR

ARNAVUTKÖYSPOR

3.LİG

 

 

 

 

 

 

12.12.2021 PAZAR

YENİKENT SAHASI

13:00

SAKARYA AKGÜN AMPUTE KLB.

SAKARYA AMPUTE KLB.

 

 

 

 

 

 

 

11.12.2021 CUMARTESİ

EKREMKARABERBER

12:00

SAKARYAU-19

DERİNCE U-19