SİYASET
Giriş Tarihi : 10-12-2021 14:41   Güncelleme : 10-12-2021 14:41

Dokumacı: Ya millete gerçekten yardım edin ya da sandığı kurun

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Dokumacı: Ya millete gerçekten yardım edin ya da sandığı kurun

#SözSendeAdapazarı projesi kapsamında şehirdeki ziyaretlerine devam eden İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyeleri son olarak Kavaklar Caddesi (Eski Ordu Evi karşısı) üzerindeki pasajları ziyaret ettiler. Esnaf ve vatandaşın sorun ve şikayetlerini dinleyen İYİ Partililer ayrıca partiye katılmak isteyen vatandaşların üyeliğini yaptılar.

''Mutsuz ve umutsuz insanlar''

Ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Dokumacı: ''Saha çalışmalarımızı başladığımız günden beri yoğun bir tempoda sürdürüyoruz. Hemşehrilerimiz ile buluşup, halkın içinde olmaya, şimdilik muhalefet görevimiz gereği onların sesi olmaya devam ediyoruz. Son olarak yöneticilerimiz ile bilinen adı ile Eski Ordu Evi karşısındaki esnaflarımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Yaptığımız ziyaret esnasında ne yazık ki gördüğümüz mutsuz ve umutsuz insanlarımız, duyduğumuz ise “durum ortada, söylenecek söz yok” oldu'' dedi.

''Vatandaşa yardım edin''

Dokumacı: ''Gerçekten çok üzücü bir durumla karşı karşıyayız. Buradan iktidar yöneticilerine samimi olarak sesleniyorum, vatandaşın içine giremediğiniz için göremiyorsunuz ama durum tahmin ettiğinizden de kötü. Ekmek tekneleri tek tek kapanıyor, ocaklar sönüyor.

Yılların köklü esnafları işletmelerini ayakta tutabilmek için mücadele ediyor ve son düzlüğü girmiş durumdular. Bırakın siyaseti bir kenara, artık durum siyaset üstü bir hal almış durumda, ekonomik felaket yaşıyoruz, bu insanlarımıza yardım edin ama somut, gerçek yardım lütfen. Edecek durumunuz yoksa sandığı bir an önce getiriniz'' diye ifade etti.