GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-12-2021 10:24   Güncelleme : 12-12-2021 10:54

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Akova Mahallesinden Hacı Ahmet ve Metin Köstereli’nin yeğeni, Turgut Köstereli’nin babası, Celal Köstereli vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Cennet Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Akova Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Turgut Köstereli (Oğlu) 0 536 353 15 63

VEFAT

Şeyhler Mahallesinden merhum Halil Elliiki’nin oğlu, Serdar ve Furkan Elliiki’nin babası, Emekli Polis Memuru Kamil Elliiki vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şeyhler Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Şeyhler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Serdar Elliiki (Oğlu) 0 543 512 16 86

VEFAT

Sarıyer Mahallesinden İsmail ve Sadullah Tosun’un babası, Mustafa Özerik'in dünürü, Hüseyin Tosun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıyer Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Sarıyer Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cevat Kocaman (Dünürü) 0 538 986 73 04

VEFAT

Aslen Kırktepe Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden merhum Ali Yetim’in oğlu, Hasan ve Hüseyin Yetim’in ağabeyi, merhum Hasan ve Halit Demir’in yeğeni, Sinan ve Muhammet Ali Ateş, Nagihan Özşık, Recep Ali, Enes ve Şeyma Yetim’in dedesi, Bayram, Hızır, Ali Osman, Ayhan, Orhan Yetim ve Aynur Ateş’in babası, Hacı Osman Yetim vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki hanesinden alınarak, saat: 12.00’da Kırktepe Mahallesi Camiine getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip Kırktepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hızır Yetim (Oğlu) 0 552 354 73 65