SPOR
Giriş Tarihi : 12-12-2021 13:59   Güncelleme : 12-12-2021 19:42

Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Hendek'teydi

Bu hafta takımımız Hendekspor, kendi evinde Arnavutköy Belediyespor ile karşılaştı. Müsabakayı izleyenler arasında Tarihi Edirne Kırkpınar'ın Efsane Güreş Ağası Sayın Seyfettin Selim de vardı.

Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Hendek'teydi

Hendekspor bu hafta kendi evinde Arnavutköy Belediyespor ile karşılaştı. Müsabakayı izleyenler arasında Tarihi Edirne Kırkpınar'ın Efsane Güreş Ağası Sayın Seyfettin Selim de vardı. Selim, Arnavutköy Belediyespor'a sponsor olduğundan, kendisi de Arnavutköy'de yaşıyor olduğundan dolayı Hendek'teydi.

Selim İnşaat'ın sahibi Seyfettin Selim, Arnavutköy Belediyespor'un yanı sıra yine 3. Lig'de mücadele eden Edirnespor'a da destekleriyle biliniyor.

Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'e Hendek'li Başpehlivan Mahmut Kavakçı'nın yanı sıra, AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu ve Gazeteci Cemil Tekin ev sahipliği yaptı. Karşılaşmayı birlikte seyreden grup, maçın devre arasında AK Parti Hendek İlçe Başkanı Sayın Ali Kemal Sofu'nun daveti üzerine stadyum dışında bir kafeteryada birlikte çay içip, sohbet ettiler.

Daha sonra karşılaşmanın ikinci devresi için stadyuma tekrardan geri dönen Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim ve beraberindekiler, ikinci yarıyı da birlikte izlediler.

Başpehlivan Mahmut Kavakçı ile yakın hukuku bulunan Tarihi Edirne Kırkpınar'ın Altın Kemerli Efsane Ağası Seyfettin Selim, tekrardan kısa bir zaman sonra Hendek'e geleceğini belirterek, bir dahaki gelişinde Hendek'te yayın hayatına başlayan, bir Sakarya'dan Haber Medya Kuruluşu bünyesinde bulunan Sakarya Web Tv'de yayınlanan 'Sadece Güreş' programına katılacağını ifade ederek, ilçemiz Hendek'ten ayrıldı.