SPOR
Giriş Tarihi : 16-12-2021 16:46   Güncelleme : 16-12-2021 16:46

AMATÖRDE HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU

HAFTALIK PROGRAM:

AMATÖRDE HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           17-18 ARALIK  1.AMATÖR LİGİ 6.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

17.12.2021 CUMA

 

KARAMAN SUNİ

18:30

SAKARYAÇARKSPOR

YENİKENTADAPAZARISPOR

MERKEZ-2

17.12.2021 CUMA

 

KARAMAN SUNİ

20:30

TURNALITELLİGÖLSPOR

OZANLAR GÜCÜSPOR

MERKEZ-2

 

 

 

 

 

 

 

17.12.2021 CUMA

 

AKYAZI SUNİ

19.00

PAZARKÖYEĞİTİMSPOR

KUZULUKSPOR

AKYAZI 4

17.12.2021 CUMA

 

AKYAZI SUNİ

21:00

HACIFAZLIOĞLUSPOR

ÇARKASAMİYESPOR

AKYAZI-4

 

 

 

 

 

 

 

17.12.2021 CUMA

 

ERENLER

2 NOLUSAHA

18:30

GARAJLARTAÇSPOR

SAKARYA ADA FK.

MERKEZ 1

17.12.2021 CUMA

 

ERENLER

2 NOLUSAHA

20:30

SAKARYAAKADEMIKSPOR

BEŞKÖPRÜSPOR

MERKEZ 1

 

 

 

 

 

 

 

18.12.2021 CUMARTESİ

 

SÖĞÜTLÜ ÇİM

14:00

AKARTEPESPOR

KAYNARCASPOR

MERKEZ 3

18.12.2021 CUMARTESİ

 

ERENLER

 1 NOLUSAHA

18:00

SAKARYASHÇEKSPOR

ACIELMALIKSPOR

MERKEZ 3

18.12.2021 CUMARTESİ

 

ERENLER

 1 NOLUSAHA

20:00

SAKARYAEĞİTİMSPOR

YAZLIKSPOR

MERKEZ 3

 

 

 

 

 

 

 

18.12.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

16:00

ERDOĞDUSPOR

YAĞCILARSPOR

AKYAZI 1

18.12.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

18:00

TAŞBURUNSPOR

AKYAZISPOR

AKYAZI 1

18.12.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

20.00

AKYAZIÇINARLIKGENÇLIK

SPOR

ASKUZULUKSPOR

AKYAZI 1

 

 

 

 

 

 

 

18.12.2021 CUMARTESİ

 

PAMUKOVA SUNİ

15:00

 

KEMALIYESPOR

 

BOĞAZKÖYSPOR

GEYVE-PAMUKOVA-SAPANCA

18.12.2021 CUMARTESİ

 

PAMUKOVA SUNİ

13:00

 

BAYATSPOR

HAYREDDINSPOR

GEYVE-PAMUKOVA-SAPANCA

 

 

 

 

 

 

 

18.12.2021 CUMARTESİ

 

HENDEKSUNİ

15.00

AKOVABARIŞSPOR

HENDEKYEŞİLLERGENÇLIKSPOR

HENDEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           19-20 ARALIK  1.AMATÖR LİGİ 6.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

19.12.2021 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

18:00

ALTINDERESPOR

AKYAZIYENİCAMİSPOR

AKYAZI 4

19.12.2021 PAZAR

 

ERENLER

1 NOLU SAHA

18:00

 

YILDIRIMSPOR

GÖLKENTSPOR

MERKEZ-2

 

 

 

 

 

 

 

19.12.2021 PAZAR

 

ERENLER

2 NOLU SAHA

15:00

HARBİŞ SPOR

BÜYÜKYANIKSPOR

MERKEZ-1

 

 

 

 

 

 

 

19.12.2021 PAZAR

 

KARAMAN SUNİ

14:00

ADAPAZARISPOR

ARİFİYEATILGANSPOR

 

MERKEZ 4

19.12.2021 PAZAR

 

KARAMAN SUNİ

16:00

KAZIMPAŞABELDESPOR

TAŞKISIĞIKÖYÜSPOR

MERKEZ 4

19.12.2021 PAZAR

 

ERENLER

1 NOLU SAHA

16.00

SAKARYAKARADENIZ

SPOR

BUDAKLARSPOR

MERKEZ 4

 

 

 

 

 

 

 

19.12.2021 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

14:00

AKYAZIGÜCÜSPOR

AKYAZIKARADENIZSPOR

AKYAZI  2

19.12.2021 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

16:00

YUVALAKSPOR

OLIMPIYATOURHARUNUSTASPOR

AKYAZI  2

 

 

 

 

 

 

 

19.12.2021 PAZAR

 

HENDEKSUNİ

15:00

HENDEKBOĞAZSPOR

ÇAMLICABELDESPOR

HENDEK

 

 

 

 

 

 

 

19.12.2021 PAZAR

 

KOCAALİ SUNİ

16.00

KURUDERESPOR

KUYUMCULUSPOR

KARASU

19.12.2021 PAZAR

 

KARASU SUNİ

13:00

KARASUGÜVENSPOR

YUVALIDERESPOR

KARASU

19.12.2021 PAZAR

 

KARASU SUNİ

15:00

KIZILCIKSPOR

LİMANDERSPOR

KARASU

 

 

 

 

 

 

 

19.12.2021 PAZAR

 

HACIMERCAN SUNİ

14.00

AKÇAYSPOR

 

KIZILKAYASPOR

GEYVE-PAMUKOVA-SAPANCA

 

 

 

 

 

 

 

20.12.2021

PAZARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

18:30

AKYAZIAKINSPOR

ÇATALKÖPRÜSPOR

AKYAZI 3

20.12.2021

PAZARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

20:30

FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİ

SPOR

KEREMALİSPOR

AKYAZI 3

 

 

 

 

 

 

 

20.12.2021

PAZARTESİ

 

ERENLER 2 NOLU SAHA

18:30

MALTEPEGENÇLIKSPOR

FERIZLISPOR 2011

MERKEZ 5

20.12.2021

PAZARTESİ

 

ERENLER 2 NOLU SAHA

20:30

ÇAYBAŞIFUADİYESPOR

SAPANCAAKADEMİSPOR

MERKEZ 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  2021-2022 SEZONU

18-19-ARALIK 2021 SÜPER AMATÖR 8.HAFTA PROGRAMI

BAL 8. HAFTA PROGRAMI

TARİH

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

 

 

 

 

 

 

18.12.2021 CUMARTESİ

AKYAZI SUNİ

14:00

ASAKYAZISPOR

KARASUAZİZİYESPOR

C GURUBU

18.12.2021 CUMARTESİ

KARAAPTİLER  ÇİM

14:00

KARAAPTİLERAKINSPOR

SAKARYATEKSPOR

C GURUBU

18.12.2021 CUMARTESİ

ARİFİYE BLD.KOMPLEKSİ

14:00

ARİFİYESPOR

GEYVESPOR

C GURUBU

18.12.2021 CUMARTESİ

HENDEK SUNİ

13:00

HENDEKYENİMAHALLE

SPOR

KAZIMPAŞABİRLİKSPOR

C GURUBU

18.12.2021 CUMARTESİ

HACIKIŞLA ÇİM

14:00

YEŞİLYURTBELDESPOR

SAKARYACADDESİSPOR

C GURUBU

 

 

 

 

 

 

18.12.2021 CUMARTESİ

KOCAALİ SUNİ

14:00

KOCAALİSAHİLSPOR

AŞAĞIKİRAZCA SPOR

B GURUBU

18.12.2021 CUMARTESİ

ARİFİYE KALAYCI SUNİ

14:00

HIZIRTEPEÖZENSPOR

SAKARYAKIRKPINAR

SPOR

B GURUBU

18.12.2021 CUMARTESİ

ERENLER   1 NOLU SAHA

16:00

SÖĞÜTLÜSPOR

HENDEKDEREKÖYSPOR

B GURUBU

18.12.2021 CUMARTESİ

KAZİMİYE ÇİM

14:00

KAZİMİYESPOR

TARAKLISPOR

B GURUBU

 

 

 

 

 

 

19.12.2021 PAZAR

KOCAALİ SUNİ

14:00

KOCAALİSPOR

KARAPÜRÇEKSPOR

A GURUBU

19.12.2021 PAZAR

KUZULUK SUNİ

14:00

ALAAĞAÇSPOR

HACIMERCANSPOR

A GURUBU

19.12.2021 PAZAR

ERENLER  1  NOLU SAHA

14:00

KOCADÖNGELSPOR

SAKARYATÜR.DEM.SPOR

A GURUBU

19.12.2021 PAZAR

HANLI  ÇİM

14:00

HANLIKÖYSPOR

HARMANLIK SPOR

A GURUBU

19.12.2021 PAZAR

HACIKIŞLA ÇİM

14:00

HACIKIŞLASPOR

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞA

SPOR

A GURUBU

 

 

 

BAL LİGİ

 

 

19.12.2021 PAZAR

ARİFİYE KALAYCI SUNİ

14:00

ARİFİYE KALAYCI SPOR

KURUÇEŞME SPOR

BAL

19.12.2021 PAZAR

SAPANCA ATATÜRK

14:00

SAPANCAGENÇLİKSPOR

KAVACIK SPOR

BAL

19.12.2021 PAZAR

PAMUKOVA

14:00

PAMUKOVA1968SPOR

ERENLERSPOR

BAL

 

 

 

 

 

 

19.12.2021 PAZAR

YENİKENT SAHASI

13:00

SAKARYA AMPUTE KLB.

KAHRAMANMARAŞ AMPUTE