GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-12-2021 10:02   Güncelleme : 19-12-2021 11:00

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Lütfiyeköşk Mahallesinden merhum İshak Dural'ın gelini, Ali, Ahmet ve Yusuf Dural'ın yengeleri, Mehmet Dural'ın eşi, Kerem ve Eren Dural'ın anneleri, Nezahat Dural vefat etmiştir. Cenazesi bugün Lütfiyeköşk Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Lütfiyeköşk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Cenazeye gitmek isteyenler için saat: 12.00’da Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.

Mehmet Dural (Eşi) 0 536 354 26 59

VEFAT

Aslen Şevketiye Mahallesinden olup, Mahmutbey Mahallesinde ikamet eden merhum Şevket Yelkenci’nin oğlu, merhum İbrahim, Ferhan ve Mehmet Yelkenci’nin ağabeyi, Cemil Yelkenci’nin babası, Harun ve Metin Yelkenci’nin amcasının oğlu, Ahmet ve Rauf Bağdatlı’nın halasının oğlu, merhum İsmail Çil’in damadı, Burhan Yelkenci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip Şevketiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cemil Yelkenci (Oğlu) 0 533 257 43 70

VEFAT

Aslen Geyveli olup, Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Ömer Kerem’in oğlu, Osman ve Mustafa Kerem’in kardeşi, Münevver, Niyazi, Fevzi, Zekiye, ilçemiz esnaflarından Yaver, Ayfer ve Havva Kerem’in babaları, Cemal Kerem vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Mahallesi Meskenler Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yaver Kerem (Oğlu) 0 534 490 67 15