GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-12-2021 10:53   Güncelleme : 20-12-2021 11:11

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Merhum Temel Der’in oğlu, Hüseyin, İrfan, Muharrem ve Hilmi Der’in ağabeyi, Mustafa, Sezgin, Ahmet, Gökhan, Ceyhan, Sedat ve Sefa Der’in babası, Ahmet, Mahmut, Şakir, ve Belediye Meclis Üyesi Ahmet Der’in amcasının oğlu, hacı Mehmet Der vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kurtuluş Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Kurtuluş Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 Hilmi Der (Kardeşi) 0 536 935 85 88

VEFAT

Mahmutbey Mahallesinden merhum Hacı Necati Yiğit’in eşi, (Patakların) Ahmet Yiğit ve Sema Turgut’un annesi, Ayşen Yiğit’in kayınvalidesi, Emre ve Ahmet Samet Yiğit’in babaannesi, Hediye Yiğit vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mahmutbey Mahallesindeki hanesinden saat: 12.15‘te alınarak Yeni Cami'ye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ahmet Samet Yiğit (Torunu) 0 534 528 54 00

VEFAT

Aslen Harmantepe Mahallesinden olup, İlçemiz Sarıdede Mahallesinde ikamet eden merhum Mehmet Gemi’nin Eşi, merhum Neşat Gemi’nin yengesi, merhum Dursun Ali ve Harun Bıçakçı’nın kardeşi, Fevzi, Ali, Davut, Cavit, Aydın, Mustafa ve Engin Gemi’nin annesi, Hava Gemi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıdede Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Engin Gemi (Oğlu) 0 536 762 36 42

VEFAT

Sarıdede Mahallesinden Emekli Vaiz Hocası merhum Hacı Hasan Selam’ın oğlu, Müftülükten Emekli Mehmet, merhum Mustafa ve Hasan Selam’ın babası, İlçemiz Esnaflarından Osman Yüksel’in kayınpederi, Hüseyin Selam vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Osman Yüksel (Damadı) 0 532 421 10 60

Mehmet Selam (Oğlu) 0 536 874 20 66