SPOR
Giriş Tarihi : 23-12-2021 17:38   Güncelleme : 23-12-2021 17:38

AMATÖRDE HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU

AMATÖRDE HAFTALIK PROGRAM:

AMATÖRDE HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           24-25 ARALIK  1.AMATÖR LİGİ 7.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

24.12.2021 CUMA

 

HACIMERCAN SUNİ

20:.00

SAPANCAKURTKÖYSPOR

YENİALANDÜZÜSPOR

MERKEZ-5

24.12.2021 CUMA

 

ERENLER 2 NOLU

18:00

FERİZLİ 2011 SPOR

ÇAYBAŞIFUADİYESPOR

MERKEZ-5

 

 

 

 

 

 

 

24.12.2021 CUMA

 

AKYAZI SUNİ

21:00

KEREMELISPOR

1890 REŞEDİYESPOR

AKYAZI-3

24.12.2021 CUMA

 

AKYAZI SUNİ

19.00

ÇATALKÖPRÜSPOR

FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİ

SPOR

AKYAZI 3

 

 

 

 

 

 

 

24.12.2021 CUMA

 

ERENLER

2 NOLUSAHA

20:00

32 EVLER SPOR

GARAJLARTAÇSPOR

MERKEZ 1

24.12.2021 CUMA

 

KARAMAN SUNİ

18:00

SAKARYA ADA FK.

HARBİŞ SPOR

MERKEZ 1

24.12.2021 CUMA

 

KARAMAN SUNİ

20:00

BÜYÜKYANIKSPOR

SAKARYAAKADEMİKSPOR

MERKEZ 1

 

 

 

 

 

 

 

25.12.2021 CUMARTESİ

 

KARASU SUNİ

13:00

DARIÇAYIRIBELDESPOR

KARASUGÜVENSPOR

 

KARASU

25.12.2021 CUMARTESİ

 

ERENLER 1 NOLU

18:30

LİMANDERESPOR

KURUDERESPOR

KARASU

25.12.2021 CUMARTESİ

 

YUVALIDERE

14:00

YUVALIDERESPOR

KIZILCIKSPOR

KARASU

 

 

 

 

 

 

 

25.12.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

16.00

SAKARYAKUYUDİBİSPOR

ALTINDERESPOR

AKYAZI-4

25.12.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

18.00

KUZULUKSPOR

HACIFAZLIOĞLUSPOR

AKYAZI-4

25.12.2021 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

20.00

AKYAZIYENİCAMİSPOR

PAZARKÖYEĞİTİMSPOR

AKYAZI-4

 

 

 

 

 

 

 

25.12.2021 CUMARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

18:00

YENİKENTADAPAZARI SPOR

TAŞLIKIDMANYURDUSPOR

MERKEZ -2

25.12.2021 CUMARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

20:00

OZANLARGÜCÜSPOR

YILDIRIMSPOR

MERKEZ -2

25.12.2021 CUMARTESİ

 

ERENLER 2 NOLU

19:00

GÖLKENTSPOR

SAKARYA ÇARK SPOR

MERKEZ -2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           26-27 ARALIK  1.AMATÖR LİGİ 7.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

26.12.2021 PAZAR

 

SÖĞÜTLÜ

14:00

SÖĞÜTLÜKALESPOR

SAKARYASHÇEKSPOR

MERKEZ-3

26.12.2021 PAZAR

 

KAYNARCA SUNİ

14:00

KAYNARCASPOR

SAKARYAEĞİTİMSPOR

MERKEZ-3

26.12.2021 PAZAR

 

KARAMAN SUNİ

18:00

ACIELMALIKSPOR

AKARTEPESPOR

MERKEZ -3

 

 

 

 

 

 

 

26.12.2021 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

12:00

HASANBEYSPOR

AKYAZIÇINARLIKGNÇ.SPOR

AKYAZI -1

26.12.2021 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

14:00

AKYAZISPOR

ERDOĞDUSPOR

AKYAZI -1

26.12.2021 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

20:00

ASKUZULUKSPOR

TAŞBURUNSPOR

AKYAZI -1

 

 

 

 

 

 

 

26.12.2021 PAZAR

 

HENDEK SUNİ

13.00

HENDEKDIKMENSPOR

HENDEKBOĞAZSPOR

HENDEK

26.12.2021 PAZAR

 

HENDEK SUNİ

15.00

HENDEKYEŞİLLERGENÇ.SPOR

HENDEKGENÇLIKSPOR

HENDEK

26.12.2021 PAZAR

 

ÇAMLICA

14:00

ÇAMLICABELDESPOR

AKOVABARIŞSPOR

HENDEK

 

 

 

 

 

 

 

26.12.2021 PAZAR

 

PAMUKOVA SUNİ

12:30

1957MEKECESPOR

AKÇAYSPOR

GEYVE-PAMUKOVA-SAPANCA

26.12.2021 PAZAR

 

PAMUKOVA SUNİ

15.00

HAYREDDINSPOR

KEMALIYESPOR

GEYVE-PAMUKOVA-SAPANCA

26.12.2021 PAZAR

 

ERENLER 1 NOLU

17.00

KIZILKAYASPOR

BAYATSPOR

GEYVE-PAMUKOVA-SAPANCA

 

 

 

 

 

 

 

26.12.2021 PAZAR

 

AKYAZISUNİ

16:00

KÜÇÜCEKBELDESPOR

AKYAZIAKINSPOR

AKYAZI -3

 

 

 

 

 

 

 

26.12.2021 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

18:00

AKYAZIKARADENIZSPOR

YUVALAKSPOR

AKYAZI -2

 

 

 

 

 

 

 

27.12.2021 PAZARTESİ

 

ERENLER 2 NOLU

18.00

BUDAKLARSPOR

KAZIMPAŞABELDESPOR

MERKEZ -4

27.12.2021 PAZARTESİ

 

ERENLER 2 NOLU

20.00

ÇAYKIŞLASPOR

ADAPAZARISPOR

MERKEZ -4

27.12.2021 PAZARTESİ

 

ERENLER 1 NOLU

18.00

ARİFİYEATILGANSPOR

SAKARYAKARADENIZSPOR

MERKEZ 4

 

 

 

 

 

 

 

27.12.2021 PAZARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

19:00

KUMKÖPRÜSPOR

AKYAZIGÜCÜSPOR

AKYAZI -2

27.12.2021 PAZARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

21.00

OLYMTOURHARUNUSTASPOR

ESKIBEDILSPOR

AKYAZI -2

                  2021-2022 SEZONU

25-26-ARALIK 2021 SÜPER AMATÖR 9.HAFTA PROGRAMI

BAL 9. HAFTA PROGRAMI

TARİH

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

25.12.2021 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK  

1  NOLU SAHA

14:00

HARMANLIK SPOR

HACIKIŞLASPOR

A GURUBU

25.12.2021 CUMARTESİ

HACIMERCAN SUNİ

14:00

HACIMERCANSPOR

KOCAALİSPOR

A GURUBU

25.12.2021 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK  

2  NOLU SAHA

14:30

SAKARYATÜR.DEM.SPOR

ALAAĞAÇSPOR

A GURUBU

25.12.2021 CUMARTESİ

EMİRLER ÇİM

14:00

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞA

SPOR

KOCADÖNGELSPOR

A GURUBU

25.12.2021 CUMARTESİ

KARAPÜRÇEK SUNİ

14:00

KARAPÜRÇEKSPOR

HANLIKÖYSPOR

A GURUBU

 

 

 

 

 

 

25.12.2021 CUMARTESİ

TARAKLI SUNİ

14:00

TARAKLISPOR

KIŞLAÇAYSPOR

B GURUBU

25.12.2021 CUMARTESİ

ARİFİYE BEL.KOMP.

14:00

AŞAĞIKİRAZCA SPOR

SÖĞÜTLÜSPOR

B GURUBU

25.12.2021 CUMARTESİ

KIRKPINAR ÇİM

14:00

SAKARYAKIRKPINAR

SPOR

KAZİMİYESPOR

B GURUBU

25.12.2021 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK  

1  NOLU SAHA

16:30

HENDEKDEREKÖYSPOR

HIZIRTEPEÖZENSPOR

B GURUBU

 

 

 

 

 

 

26.12.2021 PAZAR

KARAMAN SUNİ

16:00

SAKARYATEKSPOR

ARİFİYESPOR

C GURUBU

26.12.2021 PAZAR

KAZIMPAŞA ÇİM

14:00

KAZIMPAŞABİRLİKSPOR

ASAKYAZISPOR

C GURUBU

26.12.2021 PAZAR

ERENLER ATATÜRK  

2  NOLU SAHA

16:00

SAKARYACADDESİSPOR

HENDEKYENİMAHALLE

SPOR

C GURUBU

26.12.2021 PAZAR

TARAKLI SUNİ

14:00

GEYVESPOR

YEŞİLYURTBELDESPOR

C GURUBU

26.12.2021 PAZAR

KARASU SUNİ

14:00

KARASUAZİZİYESPOR

KARAAPTİLERAKINSPOR

C GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAL LİGİ

 

 

26.12.2021 PAZAR

EKREMKARABERBER

14:00

SERDİVANSPOR

BEYKOZSPOR

BAL

26.12.2021 PAZAR

ERENLER ATATÜRK  

1  NOLU SAHA

14:00

ERENLERSPOR

BEYLERBEYİSPOR

BAL

 

 

 

 

 

BAL

 

 

 

 

 

 

26.12.2021 PAZAR

YENİKENT SAHASI

11:00

SAKARYA AKKÜN AMPUTE KLB.

KAHRAMANMARAŞ AMPUTE

 

 

 

 

 

 

 

26.12.2021 PAZAR

YENİ ATATÜRK STADI

14:00

SAKARYASPOR

SİVAS BLD.SPOR