GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-07-2020 14:16   Güncelleme : 05-07-2020 14:16

SOFU TRT EKİBİNİ AĞIRLADI

Geçmiş dönem Ak Parti Hendek İlçe Başkanı ve son seçimlerde Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, 2 gün önce ilçemiz Akarca Mahallesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasına haber ve canlı yayın çekimleri için gelen TRT Haber ekibini ağırladı.

SOFU TRT EKİBİNİ AĞIRLADI

Geçmiş dönem Ak Parti Hendek İlçe Başkanı ve son seçimlerde Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, 2 gün önce ilçemiz Akarca Mahallesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasına haber ve canlı yayın çekimleri için gelen TRT Haber ekibini ağırlayarak misafirperverlik örneği sergiledi.

Ali Kemal Sofu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında; "Üzücü Fabrika yangını sebebiyle İlçemizde bulunan TRT Haber Muhabiri Rasih Turanoğlu kardeşimiz ve ekibi Kameraman Muratcan Reyhan, Drone Operatörü Muhammed Kartal ve Ulaştırma Sorumlusu Bilal Akel misafirimiz oldular" dedi.

Ayrıca Sofu, "Kendilerine ve zorlu şartlar altında bizlere bilgi aktaran tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.