GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-12-2021 10:58   Güncelleme : 28-12-2021 11:47

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Çamlıca Mahallesinden merhum Zekeriya Ada’nın kızı, Yakup, Tahsin ve Cafer Ada’nın yeğeni, Gülcan Ada vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çamlıca Mahallesi Merkez Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Köseoğlu Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Tahsin Ada (Amcası) 0 544 523 55 40

Çamlıca Mah. Merkez Camiinden Akyazı İstikametine 100 metre ileride ki sağda ki ev

VEFAT

Puna Ortaköy Mahallesinden merhum Kadir ve Ahmet Çavuşoğlu’nun babası, Hakkı Çavuşoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Ortaköy Mahallesi Merkez Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Puna Ortaköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ahmet Çavuşoğlu (Oğlu) 0 538 376 57 54

Puna Ortaköy Mahallesi (Merkez)

VEFAT

Kırktepe Mahallesinden Kırktepe Mahallesi Eski Muhtarı merhum Osman Yılmaz’ın oğlu, Enes ve Hakan Yılmaz’ın babaları, Metin, Çetin ve Adem Yılmaz’ın ağabeyleri Yaşar Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kırktepe Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Kırktepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Çetin Yılmaz (Kardeşi) 0 542 576 88 78

Açık adres: Kırktepe Merkez Camii yanı