GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-12-2021 14:59   Güncelleme : 28-12-2021 14:59

U-16 VE U-18 LİGLERİNDE HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU

U-16 VE U-18 LİGLERİNDE HAFTALIK PROGRAM:

U-16 VE U-18 LİGLERİNDE HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU

 

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           U-16 LİGİ 2. HAFTA   PROGRAMI                                                                                              

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

 

 

 

 

 

 

 

30.12.2021 PERŞEMBE

 

ERENLER

 1 NOLU SAHA

15:30

SAKARYAGENÇLIKMERKEZİ SPOR

S.TÜRASAŞDEMIRSPOR

1.GURUP

30.12.2021 PERŞEMBE

 

ERENLER

 2 NOLU SAHA

16.00

SAKARYAEĞİTİMSPOR

YILDIRIMSPOR

1.GURUP

30.12.2021 PERŞEMBE

 

ERENLER  

 2 NOLU SAHA

18:00

ASLAN FTB.KLB

HENDEKSPOR

1.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

30.12.2021 PERŞEMBE

 

KARAMAN SUNİ

16.00

HARMANLIKSPOR

MALTEPEGENÇLIKSPOR

2.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

30.12.2021 PERŞEMBE

 

ARİFİYE BLD.KOMPL.

13:00

SAPANCA AKADEMISPOR

PAMUKOVA1968 SPOR

3.GURUP

30.12.2021 PERŞEMBE

 

ARİFİYE KALAYCI SUNİ

15:00

ARİFİYEATILGANSPOR

SAPANCAKURTKÖYSPOR

3.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

30.12.2021 PERŞEMBE

 

FERİZLİ SUNİ

15:00

KOCAALİSAHİLSPOR

SÖĞÜTLÜKALESPOR

4.GURUP

30.12.2021 PERŞEMBE

 

KARAMAN SUNİ

14:00

SERDIVANSPOR

SAKARYAGÜCÜSPOR

4.GURUP

30.12.2021 PERŞEMBE

 

KARAMAN SUNİ

18:00

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR

KARASUAZIZIYESPOR

4.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

30.12.2021 PERŞEMBE

 

AKYAZI SUNİ

14:00

AKYAZIAKINSPOR

ALAAĞAÇSPOR

5.GURUP

30.12.2021 PERŞEMBE

 

AKYAZI SUNİ

16:00

HENDEKBOĞAZSPOR

HACIFAZLIOĞLUSPOR

5.GURUP

30.12.2021 PERŞEMBE

 

AKYAZI SUNİ

18:00

ASKUZULUKSPOR

HENDEKYENİMAHALLESPOR

5.GURUP

30.12.2021 PERŞEMBE

 

HENDEK SUNİ

15:00

ÇAMLICABELDESPOR

HENDEKGENÇLIKSPOR

5.GURUP

               

                                                                                                   

 

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           U-16 LİGİ 3. HAFTA   PROGRAMI                                                                                              

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

 

 

 

 

 

 

 

02.01.2022 PAZAR

 

ERENLER

 2 NOLU SAHA

14.00

S.TÜRASAŞDEMIRSPOR

ASLAN FTB.KLB

1.GURUP

02.01.2022 PAZAR

 

ERENLER

 2 NOLU SAHA

16.00

ERENLERSPOR

SAKARYAEĞİTİMSPOR

1.GURUP

02.01.2022 PAZAR

 

ERENLER  

 1 NOLU SAHA

16:00

YILDIRIMSPOR

SAKARYAGENÇLIKMERKEZİ SPOR

1.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

02.01.2022 PAZAR

 

ARİFİYE BLD.KOMP.

15:00

54 FTB.KLB.

ARİFİYEATILGANSPOR

3.GURUP

02.01.2022 PAZAR

 

HACIMERCAN SUNİ

15:00

SAPANCAKURTKÖYSPOR

SAPANCA AKADEMISPOR

3.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

02.01.2022 PAZAR

 

KARASU SUNİ

15:00

KARASU SPOR

KOCAALİSAHİLSPOR

4.GURUP

02.01.2022 PAZAR

 

KARAMAN SUNİ

14:00

SÖĞÜTLÜKALESPOR

SERDIVANSPOR

4.GURUP

02.01.2022 PAZAR

 

EMİRLER

14:00

SAKARYAGÜCÜSPOR

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR

4.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

02.01.2022 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

13:00

ASKUZULUKSPOR

ÇAMLICABELDESPOR

5.GURUP

02.01.2022 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

15:00

HACIFAZLIOĞLUSPOR

AKYAZIAKINSPOR

5.GURUP

02.01.2022 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

17:00

ALAAĞAÇSPOR

HENDEKYENİMAHALLESPOR

5.GURUP

02.01.2022 PAZAR

 

HENDEK SUNİ

15:00

HENDEKGENÇLIKSPOR

HENDEKBOĞAZSPOR

5.GURUP

               

                                                                                                  

 

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           U-18 LİGİ 5. HAFTA   PROGRAMI                                                                                              

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

29.12.2021 ÇARŞAMBA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-2

18:00

HARMANLIKSPOR

SAKARYACADDESİSPOR-

A-GURUBU

29.12.2021 ÇARŞAMBA

 

ARİFİYEKALAYCI SUNİ

15:00

ERENLERSPOR

1957 MEKECESPOR

A-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

29.12.2021 ÇARŞAMBA

 

HACIMERCAN SUNİ

18:00

SAPANCAAKADEMİSPOR

HARBİŞSPOR

B-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

29.12.2021 ÇARŞAMBA

 

KARAMAN SUNİ

16:00

SAKARYAADAFUTBOL KLB.

YENİKENT ADAPAZARISPOR

C-GURUBU

29.12.2021 ÇARŞAMBA

 

KARAMAN SUNİ

18:00

YILDIRIMSPOR

FERİZLİSPOR2011

C-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

29.12.2021 ÇARŞAMBA

 

FERİZLİ SUNİ

12:00

KOCAALİSAHİLSPOR

SERDİVANSPOR

D-GURUBU

29.12.2021 ÇARŞAMBA

 

FERİZLİ SUNİ

15:00

SÖĞÜTLÜKALESPOR

KARASUAZİZİYESPOR

D-GURUBU

29.12.2021 ÇARŞAMBA

 

KARAMAN SUNİ

20:00

KARASUSPOR

AKARTEPESPOR

D-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

29.12.2021 ÇARŞAMBA

 

AKYAZI SUNİ

18:00

HENDEKGENÇLİKSPOR

KARAPÜRÇEKSPOR

E-GURUBU

               

                                                                 

                                

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           U-18 LİGİ 6. HAFTA   PROGRAMI                                                                                              

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

01.01.2022 CUMARTESİ

 

ARİFİYEKALAYCI SUNİ

14:00

1957 MEKECESPOR

HARMANLIKSPOR

A-GURUBU

01.01.2022 CUMARTESİ

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

14:00

GARAJLARTAÇSPOR

ERENLERSPOR

A-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

01.01.2022 CUMARTESİ

 

ARİFİYE BEL.KOMP.

13:00

SAKARYAAKADEMİKSPOR

SAPANCAAKADEMİSPOR

B-GURUBU

01.01.2022 CUMARTESİ

 

ARİFİYE BEL.KOMP.

15:00

HARBİŞSPOR

ARİFİYESPOR

B-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

01.01.2022 CUMARTESİ

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-2

14:00

SAKARYAKARADENİZSPOR

YILDIRIMSPOR

C-GURUBU

01.01.2022 CUMARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

14:00

ASLANFUTBOL KLB.

SAKARYAADAFUTBOL KLB.

C-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

01.01.2022 CUMARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

16:00

SAKARYATEKSPOR

SÖĞÜTLÜKALESPOR

D-GURUBU

01.01.2022 CUMARTESİ

 

FERİZLİ SUNİ

14:00

AKARTEPESPOR

KOCAALİSAHİLSPOR

D-GURUBU

01.01.2022 CUMARTESİ

 

KARASU SUNİ

14:00

KARASUAZİZİYESPOR

KARASUSPOR

D-GURUBU