SPOR
Giriş Tarihi : 04-01-2022 16:30   Güncelleme : 04-01-2022 16:30

U-16 VE U-18 LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI BELLİ OLDU

U-16 VE U-18 LİGLERİNDE HAFTALIK PROGRAM:

U-16 VE U-18 LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI BELLİ OLDU

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           U-16 LİGİ 4. HAFTA   PROGRAMI                                                                                              

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

06.01.2022 PERŞEMBE

 

ERENLER

 2 NOLU SAHA

18.00

HENDEKSPOR

S.TÜRASAŞDEMIRSPOR

1.GURUP

06.01.2022 PERŞEMBE

 

ERENLER

 2 NOLU SAHA

16.00

SAKARYAGENÇLIKMERKEZİ SPOR

ERENLERSPOR

1.GURUP

06.01.2022 PERŞEMBE

 

ERENLER 

 2 NOLU SAHA

20:00

ASLAN FUTBOL KLB.

YILDIRIMSPOR

1.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

06.01.2022 PERŞEMBE

 

HACIMERCAN SUNİ

18:00

ARİFİYESPOR

PAMUKOVA1968SPOR

3.GURUP

06.01.2022 PERŞEMBE

 

ARİFİYE BLD.KOMP.

15:00

SAPANCA AKADEMISPOR

54 FUTBOL KLB.

3.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

06.01.2022 PERŞEMBE

 

KARAMAN SUNİ

18:00

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR

SÖĞÜTLÜKALESPOR

4.GURUP

06.01.2022 PERŞEMBE

 

FERİZLİSUNİÇİM

15:00

KARASUAZİZİYESPOR

SAKARYAGÜCÜSPOR

4.GURUP

06.01.2022 PERŞEMBE

 

FERİZLİSUNİÇİM

12:30

SERDİVANSPOR

KARASUSPOR

4.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

06.01.2022 PERŞEMBE

 

AKYAZI SUNİ

13:00

ALAAĞAÇSPOR

HACIFAZLIOĞLUSPOR

5.GURUP

06.01.2022 PERŞEMBE

 

AKYAZI SUNİ

15:00

HENDEKBOĞAZSPOR

ASKUZULUKSPOR

5.GURUP

06.01.2022 PERŞEMBE

 

AKYAZI SUNİ

17:00

AKYAZIAKINSPOR

HENDEKGENÇLIKSPOR

5.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

 

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           U-16 LİGİ 5. HAFTA   PROGRAMI                                                                                              

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

09.01.2022 PAZAR

 

ERENLER

 1 NOLU SAHA

14:00

YILDIRIMSPOR

HENDEKSPOR

1.GURUP

09.01.2022 PAZAR

 

ERENLER

 2 NOLU SAHA

15:00

ERENLERSPOR

ASLAN FUTBOL KLB

1.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

09.01.2022 PAZAR

 

ERENLER

 2 NOLU SAHA

17:00

SAKARYAADAFUTBOL KLB.

SAKARYAADA FK.

2.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

09.01.2022 PAZAR

 

ARİFİYE BLD.KOMP.

15:00

SAPANCAKURTKÖYSPOR

ARİFİYESPOR

3.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

09.01.2022 PAZAR

 

FERİZLİSUNİÇİM

13:00

KOCAALİSAHİLSPOR

SERDİVANSPOR

4.GURUP

09.01.2022 PAZAR

 

FERİZLİSUNİÇİM

15:00

SÖĞÜTLÜKALESPOR

KARASUAZİZİYESPOR

4.GURUP

09.01.2022 PAZAR

 

ERENLER

 1 NOLU SAHA

16:00

KARASUSPOR

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR

4.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

09.01.2022 PAZAR

 

HENDEKDUNİÇİM

15:00

ÇAMLICABELDESPOR

HENDEKBOĞAZSPOR

5.GURUP

09.01.2022 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

16:00

HENDEKGENÇLİKSPOR

ALAAĞAÇSPOR

5.GURUP

09.01.2022 PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

14:00

ASKUZULUKSPOR

AKYAZIAKINSPOR

5.GURUP

 

 

 

 

 

 

 

2021-2022 BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           U-18 LİGİ 7. HAFTA   VE BARAJ MÜSABAKASI PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

05.01.2022 ÇARŞAMBA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-2

18:00

HARMANLIKSPOR

GARAJLARTAÇSPOR

A-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

05.01.2022 ÇARŞAMBA

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

18:00

ARİFİYESPOR

SAKARYAAKADEMİKSPOR

B-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

05.01.2022 ÇARŞAMBA

 

KARAMAN SUNİ

17:00

YENİKENT ADAPAZARISPOR

ASLAN FUTBOL KLB.

C-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

05.01.2022 ÇARŞAMBA

 

KARAMAN SUNİ

15:00

SERDİVANSPOR

AKARTEPESPOR

D-GURUBU

05.01.2022 ÇARŞAMBA

 

FERİZLİ SUNİ

15:00

KARASUSPOR

SAKARYATEKSPOR

D-GURUBU

05.01.2022 ÇARŞAMBA

 

KARASU SUNİ

15:00

KOCAALİSAHİLSPOR

KARASUAZİZİYESPOR

D-GURUBU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BARAJ MAÇI

 

 

08.01.2022 CUMARTESİ

 

ERENLER ATATÜRK SUNİ-1

14:30

KARAPÜRÇEKSPOR

HENDEKGENÇLİKSPOR