GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-01-2022 11:00   Güncelleme : 05-01-2022 13:54

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Sarıdede Mahallesinden Emin Çelen’in ağabeyi, Muzaffer ve Adnan Çelen’in babaları, Mehmet Yapıcı’nın eniştesi, Metin, Zafer, Hakan Gökhan Çelen ve Oğuzhan Yan’ın dedeleri, Bekir ve Yılmaz Çelen’in amcaları, Cavit ve Nevzat Kaçar’ın dayısı, Tahsin Emin Çelen vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıdede Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük Cami'ye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Metin Çelen (Torunu) 0 542 249 09 33

Adres: Turanlar Mahallesi girişi.

VEFAT

Kargalıhanbaba Mahallesinden Temel ve Şenol Sebetci’nin babası, Mustafa ve Hasan Sebetci’nin ağabeyleri, Sebahattin Sebetci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalıhanbaba Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Kargalıhanbaba Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Temel Sebetci (Oğlu) 0 536 776 96 61

Adres: Kargalıhanbaba Mahallesi 1107 Sok. Durak Fındık yanı.

VEFAT

Mahmutbey Mahallesinden merhum Cemal Cömert’in oğlu, Ömer ve Şemsettin Cömert’in yeğeni, Orhan Cömert’in kardeşi, Metin Durmaz’ın damadı, Ferhan Cömert vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yusuf Durmaz (Kayınçosu) 0 532 365 54 71

Adres: Osmanyılmaz Caddesi eski İtfaiye'ye gelmeden.

VEFAT

Güldibi Mahallesinden merhum Kamil Yelken’in oğlu, Kamil, Erol, Nagihan ve Nadide Yelken’in babaları, Dursun ve Ali Yelken’in amcasının oğlu, Kemal Yelken vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 14.00’da Güldibi Mahallesinde kılınacak cenaze namazına müteakip Güldibi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Erol Yelken (Oğlu) 0 530 560 14 54

Adres: Merkez Sokak karşısı.

VEFAT

Şeyhler Mahallesinden merhum Alaattin ve Mustafa Güllü’nün anneleri, Şenol Başçakır’ın kayınvalidesi, Feride İnci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şeyhler Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Şeyhler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mustafa Güllü (Oğlu) 0 537 508 91 46

Adres: Şeyhler Mahallesi Merkez.