SİYASET
Giriş Tarihi : 06-01-2022 12:50   Güncelleme : 06-01-2022 12:50

İYİ Parti’den Geyve Çıkarması

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve İYİ Parti Sakarya Kadın Politikaları Başkanı Arzu Göksun Akçalışkan, Geyve'de bir dizi eş zamanlı ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyarete Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Geyve Kadın Politikaları Başkanı Mehtap Turan eşlik etti.

İYİ Parti’den Geyve Çıkarması

Bilgi aldılar

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve İYİ Parti Sakarya Kadın Politikaları Başkanı Arzu Göksun Akçalışkan, Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Geyve Kadın Politikaları Başkanı Mehtap Turan eş zamanlı olarak köy, esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşın sıkıntılarını dinlediler. Çengel Mahalle Muhtarı Ruhi Özer'i ziyaret eden İYİ Parti Heyeti, mahallede yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi aldılar. Geyve ziyaretinde Bozörenli Mahallesini de ziyaret eden İYİ Parti heyeti, mahallede yaşayan vatandaşla bir araya gelerek her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Teşekkür etti

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, daha sonra Bayat Mahalle Muhtarı Necmi Özcan'ı ziyaret ederek, mahallede yaşayan vatandaşlar ile bir araya geldi. Çiftçinin sıkıntıların konuşulduğu görüşmelerde çiftinin her zaman yanında olduklarını ifade eden Kılıçaslan: ''Çiftçinin sıkıntıları artık dayanılmaz hale gelmiştir. Çiftçi Saffet abi traktörün yakıt ışığını söndürememekten dert yanıyor. Her kesimin artık ortak düşüncesi Ülkenin acilen erken seçime gitmesidir. Misafirperverlikleri için bugün ziyaret ettiğimiz Mahalle Muhtarlarına ve bizlere kucak açan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum'' diye belirtti.